عسل مرکبات

عسل مرکبات حاصل فعالیت زنبور عسل بر روی گل های خوشبوی بهارنارنج، پرتقال و شکوفه های مرکبات است.

این عسل یک عسل نرم و خوشمزه است.

 خوش عطر، ایجاد آرامش، عسل بهار، هدیه باغات بهاره ایران!

خواندن بیشترنمایش کمتر
‎تومان350,000 (بدون مالیات)
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

برگزیده2
افزودن برای مقایسه0
اضافه به علاقمندی
پیشنهاد به شما
هیچ قلمی وجود ندارد
توضیحات

عسل مرکبات یکی از مهم‌ترین عسل‌های تک گل است که در سراسر جهان تولید و مصرف می‌شود. این عسل دارای ویژگی‌های حسی دلپذیری است که شامل رنگ روشن و عطر و طعم معمولی است. علاوه بر این، ترکیبات متعددی مانند مواد معدنی، ترکیبات فنلی و فرار، اسیدهای آمینه، قندها، آنزیم ها، ویتامین‌ها، متیل گلیوکسال و اسیدهای آلی در عسل مرکبات یافت می‌شود (سراگلیو و همکاران، 2021) 

هانی‌هاب خرسند است که فواید عسل مرکبات را از طریق گزارش زیر برای شما فاش کند. مشخصاً عسل مرکبات یکی از  عسل های معروف و معطر  است. این عسل یکی از انواع پرطرفدار عسل است که فواید زیادی دارد.  این عسل به دلیل جذب زنبورهای عسل به درختان لیمو، پرتقال، ماندارین و گریپ فروت به دلیل قند کم آن متمایز می شود. انواع مرکبات عمدتاً دارای میوه اسیدی و دارای رنگ طلایی روشن و رایحه ای جذاب هستند. این گیاهان شکوفه هایی دارند که عسل مرکبات از آن تولید می‌شود. تولید این نوع عسل با توجه به وجود گل‌هایی که زنبورها از آنها تغذیه می‌کنند از اسفند ماه شروع می‌شود و تا اردیبهشت ماه هر سال ادامه دارد(البته در برخی کشورها و برخی مناطق از فصل پاییز از آذرماه شروع می‌شود). در مرحله بعد این عسل عالی توسط زنبورهای عسل تولید می‌شود. عسلی که بسیاری از مشتریان هانی‌هاب به دلیل  قند کم عسل به خرید آن علاقمند هستند. این عسل همچنین حاوی گروه زیادی از مواد معدنی، روغن های فرار و همچنین اسیدهای خوب برای انسان است. همچنین سرشار از کلسیم، آهن، فسفر و پتاسیم است.

شکوفه‌های مرکبات و میوه با هم

عسل مرکبات یک عسل خوشمزه و دارای خواص ویژه خود است. این عسل خواب انسان را به طور سودمند تحت تأثیر قرار می‌دهد، دلیل اصلی آن این است که عسل سطح قند خون را تثبیت کرده و به آزادسازی ملاتونین، هورمون مورد نیاز برای بازیابی و بازسازی بافت های بدن در هنگام استراحت کمک می کند.

عسل مرکبات می تواند  به عنوان یک عامل درمانی در درمان بیماران الکلی امیدوار کننده باشد.

عسل مرکبات یکی از مهم ترین عسل های تک گل است که در سراسر جهان تولید و مصرف می شود. این عسل دارای ویژگی های حسی دلپذیری است که شامل رنگ روشن و عطر و طعم معمولی است. علاوه بر این، ترکیبات متعددی مانند مواد معدنی، ترکیبات فنلی و فرار، اسیدهای آمینه، قندها، آنزیم ها، ویتامین ها، متیل گلیوکسال و اسیدهای آلی در عسل مرکبات یافت می شود. علاوه بر این، خواص بیولوژیکی بالقوه با عسل مرکبات مرتبط است. همه این عوامل باعث می شود که مصرف کنندگان آن را به شدت مورد علاقه خود قرار دهند و ارزش بازار آن را افزایش دهند که می تواند باعث تحریک عمل تقلب شود. همچنین عسل مرکبات مستعد آلودگی و فرآوری ناکافی است. همه این عوامل می توانند کیفیت، ایمنی و اصالت عسل مرکبات را به خطر بیندازند. از این نظر، این بررسی با هدف به روز رسانی و بحث در مورد، برای اولین بار، داده های موجود در ادبیات در مورد ویژگی های فیزیکوشیمیایی و حسی، ترکیب، خواص بهداشتی، آلودگی، اصالت و تقلب عسل مرکبات. با این پیشینه، هدف ما ارائه داده هایی است که بتواند تحقیقات آتی مرتبط با این عسل را راهنمایی کند.

فواید عسل مرکبات و مهمترین ویژگی‌های آن برای انسان

عسل مرکبات خواص زیادی دارد و لیکن از جمله مهم‌ترین فواید عسل مرکبات به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • آنتی‌اکسیدان‌های موثر آن است و همچنین حاوی برخی مواد قندی ساده و ویتامین‌ها مانند ویتامین A ،B و C و غیره است که آن را برای بدن انسان بسیار مفید می‌کند.

آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی در عسل مرکبات

 • تولید گلبول‌های قرمز را در بدن انسان تحریک می‌کند و درصد هموگلوبین خون را افزایش می‌دهد؛ که آن را به درمان مؤثری برای مشکل کم‌خونی در مردان و زنان جوان تبدیل می‌کند.

تقویت قلب با عسل بهارنارنج

 • و همچنین از پوکی استخوان محافظت می‌کند.

محافظت ار استخوان‌ها توسط عسل بهارنارنج

 • برای تسریع رشد دندان های کودکان و جلوگیری از ترک خوردن آنها عمل می کند.

تسریع رشد کودکان با عسل مرکبات

 • بی خوابی شبانه و همچنین خواب متناوب که بسیاری از آن رنج می برند را درمان می کند و اعصاب را آرام می کند.

خوابی آرام با محصولات هانی‌هاب

 • فشار خون را کاهش می دهد و به آرامش عضلانی و عصبی کمک می کند.

بهبود فشار خون با عسل مرکبات

 • از قلب در برابر سکته های ناگهانی محافظت می کند.

جلوگیری از سکته‌ قلبی ناگهانی با عسل مرکبات

 • سرفه را قطع می کند، عفونت های تنفسی را دفع می کند و لوزه ها را التیام می بخشد.

داروی موثر کاهش سرفه عسل مرکبات

 • لکه های تیره صورت را درمان می کند همانطور که اسیدیته را درمان می کند و همچنین گازها را دفع می کند.

رفع لک های تیره با عسل مرکبات

 • در این گزارش مطمئن شدیم که مهمترین فواید عسل  که شامل دفع رسوبات، شکستن سنگ و سپس دفع آنها از طریق ادرار می باشد را بیان کرده ایم. همچنین از عفونت هایی که ممکن است در سیستم ادراری زیاد عود کنند، جلوگیری می کند.

همچنین حافظه را تحریک می کند و به تمرکز کمک می کند.

ویژگی های ارگانولپتیک:

توضیحات: به طور طبیعی چند ماه پس از برداشت متبلور می شود (رس می زند).

رنگ: می تواند از تقریبا بی رنگ تا زرد کم رنگ زمانی که مایع است، تا سفید، گاهی مرواریدی، بژ شفاف، زمانی که متبلور می شود، متغیر باشد.

رایحه: متمایز گلی، معطر، تازه، یادآور گل شکوفه پرتقال است. پس از مدتی بوی تازه و گلی کمتری ایجاد می شود، میوه ای تر، مانند مارمالاد پرتقال.

طعم: معمولاً شیرین و ماندگار است.

عسل مرکبات چیست؟

عسل مرکبات یکی از مهم ترین عسل های تک گل است که در سراسر جهان تولید و مصرف می شود. این عسل دارای ویژگی های حسی دلپذیری است که شامل رنگ روشن و عطر و طعم معمولی است.

آیا عسل مرکبات مفید است؟

عسل مرکبات منبع خوبی از آنتی اکسیدان است و به دلیل اثربخشی آن در تسکین سرفه، بهبود زخم و بازسازی بافت پوست شناخته شده است. عسل 100% خالص طبیعی.

فواید عسل مرکبات چیست؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا نوشیدن لیمو و عسل در آب داغ یا چای اینقدر طراوت و آرامش بخش است؟

لیمو و عسل دو محصولی هستند که به اندازه گچ و پنیر متضاد هستند، اما زمانی که به نسبت مناسب ترکیب شوند، فواید سلامتی شگفت انگیزی دارند.

آب لیمو و عسل مانند یک اکسیر سالم، نیروگاهی از مواد مغذی است. چندین مطالعه ادعا می کنند که این نوشیدنی به چربی سوزی، پاکسازی آکنه و دفع سموم از بدن کمک می کند.

عسل مرکبات چگونه ساخته می شود؟

عسل مرکبات یک عسل نرم، غنی و با رطوبت بالاتر است. این عسل حاصل باغات مرکبات شمال و جنوب ایران در باغ هایی ازدرختان لیمو، گریپ فروت و پرتقال است. شکوفه های این درختان به طور همزمان شکوفا می شوند تا این طعم منحصر به فرد را که فقط دراین باغات وجوددارد ایجاد کنند. طعم آن شیرین و آبدار با طعم عسل شانه ای است. ما آن را روی بیسکویت، یا نان به عنوان لایه ای نازک دوست داریم

فواید عسل و آب لیمو؟

در اینترنت و تجربیات شخصی موارد بسیار زیادی از توصیه پزشکان در مصرف آب لیمو عسل در درمان بیماری کووید -19، سرماخوردگی و ...  شنیده ایم. بی شک تمام پزشکان در تمام دنیا برای درمان بیماری کووید 19 به آب عسل و آب لیمو تاکید کرده اند. چه خاصیتی در این معجون وجود دارد که برای درمان این بیماری ویروسی تاکید بر تقویت سیستم ایمنی با عسل دارند. با ما تا آخر مطالب همراه باشید تا پنجره ای کوچک به دنیای بزرگ عسل بگشائیم.

بیایید فواید آب لیمو و عسل را بررسی کنیم:

نوشیدنی سم زدا

آب لیمو و عسل به عنوان یک نوشیدنی سم‌زدایی طبیعی عمل می‌کند و ضمن سم‌زدایی بدن، انرژی فوری به شما می‌دهد. آن را با آب ولرم با معده خالی بنوشید. مطمئن شوید که عسل خالص یا ارگانیک است.

تقویت کننده انرژی

این نوشیدنی یک تقویت‌کننده انرژی طبیعی است که منبع سریع انرژی را در طول تمرین یا رژیم ورزشی برای شما فراهم می‌کند. به تثبیت سطح انرژی بعد از تمرینات سخت کمک می کند.

هضم غذا را تقویت می کند

لیمو و عسل در آب گرم یک نوشیدنی ایده آل برای رفع یبوست و بهبود هضم است. این نوشیدنی برای پاکسازی روده بزرگ و دفع مواد غذایی هضم نشده و سموم از بدن مفید است.

تقویت کننده ایمنی

این نوشیدنی سرشار از مواد مغذی ضروری است که شامل ویتامین C، B کمپلکس، فسفر، کلسیم و منیزیم است. این مواد مغذی به تقویت سیستم، پاکسازی سموم و پیشگیری از عفونت های دستگاه ادراری کمک می کنند و علاوه بر محافظت از بدن در برابر عفونت ها، به تقویت سیستم کمک می کنند.

سلامت پوست را ارتقا می دهد

این دم کرده برای پوست جادو می کند. با داشتن خواص ضد باکتریایی، به عنوان یک پاک کننده طبیعی عمل می کند، که به تصفیه خون، تقویت کلاژن و ایجاد پوستی درخشان و انعطاف پذیر کمک می کند.

کاهش وزن

آب لیمو و عسل یک نوشیدنی عالی برای شروع روز شماست. افزودن چند قطره عسل و 1 قاشق چایخوری آب لیمو به آب گرم، فعالیت متابولیک را افزایش می دهد و به نوبه خود به چربی سوزی کمک می کند.

از سنگ کلیه جلوگیری می کند

ادرار غلیظ و اسیدی می تواند باعث ایجاد احساس سوزش در دستگاه ادراری در هنگام ادرار شود و همچنین ممکن است منجر به سنگ شود. خاصیت ضد میکروبی عسل و اثر ادرارآور لیمو با هم کار می کنند تا باکتری ها و سایر مواد مضر ناخواسته را از سیستمی که باعث ایجاد سنگ کلیه می شوند، خارج کنند. علاوه بر این، فراوانی اسید سیتریک موجود در لیمو و عسل با هم ماهیتی قلیایی پیدا می‌کند و می‌تواند به طور موثر به جلوگیری از تشکیل سنگ در کلیه کمک کند.

سلامت قلب را افزایش می دهد

مطالعات متعدد نشان می دهد که مصرف مرکبات به ویژه آنهایی که دارای غلظت بالایی از ویتامین C  هستند برای جلوگیری از مشکلات قلبی و پیشگیری از سکته بسیار مفید است. آغشته به منبع خوبی از ویتامین C، لیمو به طرز شگفت انگیزی از عواملی که باعث بیماری های قلبی می شوند جلوگیری می کند. این جوشانده جادویی در کنار عسل نقش کلیدی در کاهش سطح کلسترول بد و تری گلیسیرید در بدن دارد که به نوبه خود از رسوب پلاک در رگ های خونی جلوگیری می کند و همچنین از ایجاد تصلب شرایین و سایر مشکلات قلبی جلوگیری می کند.

درمان ادم

احتباس آب در بدن اغلب می تواند باعث تورم پاها و حتی فشار بر قلب و خون شود که در نهایت منجر به ادم و فشار خون می شود. نوشیدنی باورنکردنی آب لیمو و عسل به عنوان یک ادرار آور عالی عمل می کند و به تولید ادرار کمک می کند. بنابراین، نوشیدن یک لیوان از این نوشیدنی شگفت‌انگیز در اوایل صبح با معده خالی نه تنها ادم را درمان می‌کند، بلکه مشکلات فشار خون را نیز مدیریت می‌کند.

حقایق تغذیه ای

عسل

عسل جایگزین خوشمزه و سالم تری برای شکر است که برای سال ها به طور گسترده به عنوان داروی شفابخش استفاده می شود. این مایع طلایی دارای گنجینه ای از مواد مغذی شامل بیش از صدها جزء فعال زیستی مانند ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان ها، اسیدهای آمینه و غیره است. عسل باکیفیت حاوی بسیاری از اسیدهای آلی و ترکیبات فنلی است. ترکیب این ترکیبات فعال به عسل قدرت فوق العاده آنتی اکسیدانی آن را می بخشد. خوب بودن آنتی اکسیدان ها با آسیب رادیکال های آزاد مبارزه می کند، التهاب را کاهش می دهد و خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش می دهد. همیشه عسل ارگانیک با کیفیت بالا را انتخاب کنید تا از مشوق های سلامتی آن بهره مند شوید.

لیمو

لیمو یک نیروگاه مغذی مملو از چندین ویتامین و مواد معدنی ضروری است. آغشته به ویتامین C، یک آنتی اکسیدان قوی برای تقویت ایمنی و سلامت پوست است، در حالی که ویتامین B6 در تبدیل غذا به انرژی نقش دارد.

برخی از ترکیبات گیاهی اصلی موجود در لیمو عبارتند از:

اسید سیتریک. یکی از غنی ترین اسیدهای آلی موجود در لیمو، اسید سیتریک می تواند از تشکیل سنگ کلیه جلوگیری کند.

هسپریدین: این آنتی اکسیدان گردش خون را در اندام های حیاتی بهبود می بخشد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد.

دیوسمین: این ترکیب گیاهی تون عضلات را بهبود می بخشد و التهاب مزمن را کاهش می دهد

اریوسیترین: این آنتی اکسیدان در پوست و آب لیمو به وفور یافت می شود

دی لیمونن: که عمدتاً در پوست یافت می شود، سوزش سر دل و رفلاکس معده را کاهش می دهد.

نتیجه گیری 

عسل مرکبات عسلی خوشمزه و دارای خواص خاص خود. این عسل خواب انسان را به طور سودمند تحت تأثیر قرار می دهد ، دلیل اصلی آن این است که عسل سطح قند خون را تثبیت کرده و به آزادسازی ملاتونین ، هورمون مورد نیاز برای بازیابی و بازسازی بافت های بدن در هنگام استراحت کمک می کند.

عسل مرکبات می تواند  به عنوان یک عامل درمانی در درمان بیماران الکلی امیدوار کننده باشد.

برخی سوالات مهم

آیا می دانید عسل خام چیست؟

عسل خام به عسلی گفته می شود که حرارت ندیده است. برخی افراد برای اینکه عسل رس بسته را که شبیه شکرک هست، حرارت می دهند. کریستال ها با دمای بالا گسسته شده و حالت مایع پیدا می کند و لیکن این فرایند باعث از بین رفتن آنزیم های طبیعی و پروتئین های عسل می شود. ما در هانی هاب عسل را حرارت نمی دهیم و تمام عسل های ما خام هستند.

آیا عسل های هانی هاب گواهی کیفیت معتبر دارد؟

عسل های ما در آزمایشگاه معتبر مورد آنالیز قرار گرفته و نتایج آن در هانی هاب موجود است. ما ضمن اینکه خوشنامیم، گواهی کیفی عسل را نیز تقدیم حضورتان می کنیم.

خرید از هانی هاب چه مزیتی نسبت به بقیه مراکز عرضه عسل دارد؟

هانی هاب بدون واسطه، عسل را از زنبوردار به شما تقدیم می کند. ما زنبورداریم.

دلیل اول تضمین کیفی : تمام عسل های هانی هاب طبیعی و بدون شکر هستند.ما تضمین کیفی آزمایشگاهی تقدیم حضور می کنیم.

دلیل دوم قیمت مناسب: عسل های هانی هاب به دلیل حذف واسطه 20 تا 100 درصد قیمت پایین تری دارند. ما زنبورداریم و واسطه ای بین ما و شما نیست. شما با خرید از ما پول خود را ذخیره می کنید.

دلیل سوم  سبد گسترده عسلی در هانی هاب: شما سبد عسلی گسترده ای در هانی هاب پیش روی خود دارد. تقریبا تمام عسل های طبیعی مطرح ایران را در هانی هاب پیدا می کنید. نیازی نیست برای عسل خاص خود خیلی سرکله بزنید و به جاهای مختلف سر بزنید ما عسل طبیعی دلخواه شما را به صورت پستی برای شما بی دردسر ارسال می کنیم.

دلیل چهارم ضمانت عودت وجه. ممکن است به دلیل ذائقه متفاوت انسان ها، شما از یک عسل خوشتان نیاید. نگران نباشید شما می توانید عسل را برای ما مرجوع کرده و وجه خود را دریافت نمائید.

چرا باید به هانی هاب اعتماد کنم؟

هانی هاب یکی از سایت های معتبر عرضه عسل در ایران و دنیاست. عسل های هانی هاب به اقصی نقاط ایران و حتی قاره اروپا و هند صادر شده است. و جالب است که مشتریان ما ثابت بوده و هانی هاب را رها نمی کنند. هانی هاب همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و در ضمن ما خود را متعهد به اجرای تعهدات مشتریان گرامی می دانیم.

شما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گشنیز و عسل آن به صفحه «عسل شکوفه های مرکبات» مراجعه کنید.

برای خرید این عسل پرخاصیت فقط کافی است بر روی افزودن به سبد کلیک کنید.

خواندن بیشترنمایش کمتر
جزئیات محصول

مشخصات

منطقه برداشت
استان مازندران
نحوه فرآوری
طبیعی (خام)
گواهی و مجوز
مجوز بهداشتی
نوع بسته‌بندی
شیشه‌ای
پلاستیک فود گرید
موارد استفاده
مصارف آرایشی
مصارف خوراکی
مصارف درمانی
گل غالب
مرکبات
خواص دارویی
افزایش انرژی
بهبود سرفه و سرماخوردگی
بهبود کیفیت خواب
تقویت سیستم ایمنی
درمان کننده کم خونی
ضد اضطراب
ضد افسردگی
ضد التهاب
نظرات
نظری وجود ندارد
ارسال و مرجوعی
12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:
عسل سیاه تلو | عسل خاص از درخت سیاه تلو یا قره تیکن عسل سیاه تلو | عسل خاص از درخت سیاه تلو یا قره تیکن
برگزیده
ناموجودفروخته شد
‎تومان300,000 (بدون مالیات)

عسل سیاه تلو این عسل از شهد درختان سیاه تلو یا قره تیکن که گلهای زردی دارد، به دست می آید. دستان ما این گیاه نمی رسد! و اگر هم برسد این گیاه خارهای زیادی دارد و لیکن با شهد خوب خوب میزبان زنبور عسل است. گل های اساطیری این گیاه، پایه یکی از بهترین عسل های ایران است. این عسل یک عسل خوشمزه بوده و طرفداران زیادی دارد. این عسل دیررس بوده و دیرتر رس می بندد.

 • عسل خوشمزه
 • عسل ملایم
 • تقویت دستگاه گوارش (درمان اسهال و یبوست)
 • تصفیه خون
برگزیده
عسل زعفران | خواص و فواید | خرید آنلاین عسل زعفران | خواص و فواید | خرید آنلاین
برگزیده
ناموجودفروخته شد
‎تومان0 (بدون مالیات)

عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است.

زنبورداران با استقرار کندوها در مزارع زعفران از شهد و گرده آن برای استحصال عسل بهره می جویند.

برای اطلاعات بیشتر به  صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.

برگزیده
عسل جنگل: خالص و طبیعی | هدیه‌ای هانی‌هاب برای سلامتی شما عسل جنگل: خالص و طبیعی | هدیه‌ای هانی‌هاب برای سلامتی شما
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

طعم بی نظیر، خواص بی نظیرتر!

 ✅طبیعی و بدون شکر

 ✅سرشار از ترکیبات طبیعی شفابخش

 ✅تقویت سیستم ایمنی

 ✅بهبود گوارش

 ✅درمان سرفه و گلودرد

 ✅افزایش انرژی

 ✅بهبود کیفیت خواب

 ✅هدیه جنگل برای فرزندان بشر

عسل تولید شده توسط زنبور عسل با شهد و گرده درختان بلند و بوته‌های جنگلی، گل‌هایی که طراوت و شادابی جنگل را به شما هدیه می‌دهند.

هدیه بی‌بدیل هانی‌هاب

برگزیده
عسل ترنجبین عسل شفابخش عسل ترنجبین عسل شفابخش
برگزیده
‎تومان320,000 (بدون مالیات)

عسل ترنجبین یا گزانگبین عسلی است درمان کننده دردها کلیوی، مجاری ادار و دفع کننده سنگ کلیه و مثانه. منشاء این عسل ترشحات خار شتر است که درمان کننده بواسیر و زخم های مقعدی می باشد. این عسل خواص ضد توموری و ضد التهابی ثابت شده ای دارد.

برگزیده
عسل گون عسل گون
برگزیده
‎تومان330,000 (بدون مالیات)
عسل گون خوشمزه و با رایحه  شگفت انگیز گل گیاه گون است.این عسل خواص جالبی داشته و نباید از کنار آن به راحتی گذشت.

بیش از 2000 گونه از گون وجود دارد. انواع مختلف عسل گون بر اساس گونه های مختلف گون متفاوت است.

فواید عسل گون

 • کاهش قند خون
 • کاهش عوارض شیمی درمانی
 •  اثرات ضد التهابی
 •  محافظت از کبد
 •   تقویت ایمنی
 •   طول عمر
 •   سلامت قلب
 •   کاهش استرس
این عسل را حتما در منزل داشته باشید.
برگزیده
عسل چهل‌گیاه عسل چهل‌گیاه
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

عسل چهل گیاه، اکسیر سلامتی:

 • طعم بی‌نظیر و خواص بی‌شماری: عسل چهل گیاه با شهد و گرده گل‌های مختلف در کوهستان‌ها و دشت‌های ایران تولید می‌شود و طعمی بی‌نظیر و خواصی بی‌شماری دارد.
 • تقویت سیستم ایمنی: عسل چهل گیاه با دارا بودن آنتی‌اکسیدان‌های قوی، سیستم ایمنی بدن شما را در برابر بیماری‌ها تقویت می‌کند.
 • درمان سرماخوردگی و آنفولانزا: عسل چهل گیاه با خواص ضد میکروبی و ضد التهابی، به درمان سرماخوردگی و آنفولانزا کمک می‌کند و سرفه و گلودرد را تسکین می‌دهد.
 • توصیه پزشکان: عسل چهل گیاه به دلیل خواص بی‌نظیرش، توسط بسیاری از پزشکان برای حفظ سلامتی و درمان بیماری‌ها توصیه می‌شود.

همین امروز عسل چهل گیاه را سفارش دهید و از خواص بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید!

برگزیده
عسل آویشن عسل آویشن
برگزیده
‎تومان185,000 (بدون مالیات)

عسل آویشن، عسلی بی نظیر

🧡طعم بهشت در هر قطره

🍯 100% طبیعی و ارگانیک

🍯 سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی است 

🍯 داروی فوق العاده سرماخوردگی و بیماری‌های تنفسی

🍯 ضدالتهاب و عفونت

🍯 انرژی بخش و آرامبخش

برگزیده
عسل خارشتر یک عسل ارگانیک، سبک، طبیعی و خام هدیه طبیعت عسل خارشتر یک عسل ارگانیک، سبک، طبیعی و خام هدیه طبیعت
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

عسل خارشتر، عسلی است که با پرواز زنبور عسل بر فراز گل های گیاه خارشتر به دست می آید. این عسل با عسل ترنجبین که از شیره ساقه بدست می آید فرق دارد. 

عسل خارشتر درمان کننده کلیه و مجاری ادارو دفع کننده سنگ کلیه و مثانه می باشد .  خار شتر درمان کننده بواسیر و زخمهای مقعدی می باشد .

برگزیده
عسل نمدار| عسل خام | عسل خالص عسل نمدار| عسل خام | عسل خالص
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

عسل نمدار یا عسل لیندن، عسل خوشمزه درختان سر به فلک کشیده نمدار است. درخت نمدار با شهد بالا و گرده خود پیش ساز عسلی است که زنبور عسل با فرآوری آن خواص فوق العاده ای به آن می دهد. این عسل طرفداران زادی را دارد. عسلی واقعاً خوشمزه و نرم و ...

ساکارز : زیر 3 درصد

رطوبت : 16-20 درصد

رنگ : رنگ سفید، زرد کمرنگ و البته در برخی موارد مایل به قرمز

شیرینی : متوسط

برگزیده
Zarrin Honey Zarrin Honey
برگزیده
‎تومان400,000 (بدون مالیات)

عسل زرین هانی‌هاب، عسل طبیعی و درمانی ایران که از شهد گل‌های متنوع  مناطق مختلف ایران تولید می‌شود.

این عسل دارای خواص درمانی بسیاری از جمله آرامبخشی، تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری از بیماری‌های تنفسی و آنفلوانزا و بهبود سلامت دستگاه گوارش است.

برگزیده
عسل کنار | عسل ارگانیک عسل کنار | عسل ارگانیک
برگزیده
ناموجودفروخته شد
‎تومان0 (بدون مالیات)

عسل کنار یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.

برگزیده
عسل گشنیز عسل گشنیز
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای شما توصیه می کنیم.

مقوی، آرامبخش، تقویت سیستم ایمنی و ...

قیمت مناسب (ذخیره پول شما)

دارای تاییدیه کیفی آزمایشگاه

ضمانت برگشت وجه

برای اطلاعات بیشتر به توضیحات مراجعه فرمائید.

برگزیده

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک

یک حساب کاربری برای ذخیره اقلام برگزیده ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای استفاده از لیست علاقمندی یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری