درباره ما

ما بر آنیم تا محصولات زنبور عسل را بدون دستکاری، سالم و طبیعی به شما مشتریان عزیز برسانیم. ما هر آنچه را که از کندوی زنبور عسل برداشت کرده­ ایم، برای شما بسته­ بندی کرده و ارسال می کنیم. این محصولات با توجه به طبیعی بودن ارزش غذایی بالا و چه بسا دارویی بر شما دارند. رویای ما زندگی سالم با عسل طبیعی برای شماست. امیدواریم همه ما با محصولات این فرشته کوچک، احساس بودن در کنار گل های زیبای طبیعت را تجربه کنیم.
 
شعار ما
  • خرید هوشمندانه، سالم و امن
  • تولید و عرضه عسل طبیعی
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • پرتلاش همانند زنبور عسل
دغدغه ما
در بازار عسل به دلیل مشکلاتی که برخی افراد سودجو ایجاد کرده اند، یک نگرانی در خصوص کیفیت عسل وجود دارد. تلاش ما تولید با کیفیت عسل است. مشتریان گرامی نگران نباشید ما زنبورداریم و انشاءالله با الگو گرفتن از زنبور عسل سخت کوش هستیم و ذره ای از شعار ما در تولید عسل با کیفیت کوتاه نخواهیم آمد.
تیم ما
ما مجموعه ای از زنبورداران استان گلستان هستیم و با همکاری  زنبورداران سایر استان ها به دنبال عرضه محصولات  زنبور عسل، این هدایای طبیعت از جنگل های هیرکانی، فلور گیاهی بی نظیر ایران در گسترده شمالی، جنوبی، غرب و شرق فلات ایران به مردم شریف ایران هستیم. امیدواریم با پیوستن سایر زنبورداران زحمت کش سایر استان ها ما بتوانیم با حذف دلالان، با حفظ کیفیت اولیه عسل، عسل طبیعی را به شما مشتریان گرامی هدیه دهیم.
برای مشاهده همکاران ما بر روی لینک «همکاران ما» کلیک فرمائید.
اطلاعات
این سایت با همکاری اتحادیه زنبورداران استان گلستان راه اندازی شده است.شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با اتحادیه زنبورداران استان گلستان تماس بگیرید.
هانی هاب، کیفیت عسل ایرانی را به رخ جهانیان خواهد کشید.

دیدگاه ما

ما بهترین ها را

از خودمان می خواهیم

از همکاران زنبوردار

و کاری که برای مشتریان خود انجام می دهیم.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک

یک حساب کاربری برای ذخیره اقلام برگزیده ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای استفاده از لیست علاقمندی یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری