fa en ru

دسته بندی ها

 • انواع عسل
 • ژله رویال
 • گرده گل
 • شگفت انگیزها

  Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

 • Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

×

عسل نمدار

عسل نمدار یا عسل لیندن، عسل خوشمزه درختان سر به فلک کشیده نمدار است. درخت نمدار با شهد بالا و گرده خود پیش ساز عسلی است که زنبور عسل با فرآوری آن خواص فوق العاده ای به آن می دهد. این عسل طرفداران زادی را دارد. عسلی واقعاً خوشمزه و نرم و ...

ساکارز : زیر 3 درصد

رطوبت : 16-20 درصد

رنگ : رنگ سفید، زرد کمرنگ و البته در برخی موارد مایل به قرمز

شیرینی : متوسط

مطالعه بیشترنمایش کمتر
350,000 تومان
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

دلخواه0
افزودن به لیست علاقمندی
شرح

عسل نمدار عسلی است که از درختی به نام نمدار به دست می آید. درخت نمدار یکی از درختان هیرکانی است. این درخت شهد فراوانی تولید می کند. برای بهره مندی از این عسل، زنبورداران شمال کشور با هم رقابت می کنند. سالانه مناطق جنگلی دارای درخت نمدار مملو از جمعیت زنبورهایی است که با همکاری زنبوردان و اداره کل منابع طبیعی مستقر شده اند. معمولاً این عسل به دلیل واقع شدن در منطقه جنگلی و نوع شهد درخت نمدار و سایر گیاهان جنگلی نرم تر بوده و کمی شل تر از سایر عسل هاست. و لیکن عسل خام و حرارت ندیده آن برای درمان سرماخوردگی و سرفه فوق العاده موثر است.

این عسل مقوی جنسی بوده و با تقویت سیستم ایمنی بدن، آن را برای مواجهه با ناهنجاری های متابولیکی و میکروب های بیماری زا مقاوم می کند. این عسل در کشورهای دیگر نیز تولید می شود و طرفداران خاص خود را دارد. معمولا افرادی که از عسل نمدار استفاده می کنند سیستم ایمنی قوی دارند و کمتر به بیماری مبتلا می شوند.

عسل نمدار ضد سرماخوردگی ، دود دادن، سرفه ، تب ، سایر اختلالات دستگاه تنفسی بوده ضد التهاب، موثر در کاهش فشار خون بالا،  در تسکین سردرد (به ویژه میگرن) موثر است. این عسل ادرار آور (تولید ادرار را افزایش می دهد)، ضد اسپاسم (اسپاسم عضلات صاف را در طول دستگاه گوارش کاهش می دهد) و آرام بخش قوی است.

درخت نمدار 

عسل لیندن یک عسل تک گل است که در آسیا، آمریکای شمالی و اروپا  تولید می شود. این عسل در اصل در همه این مکانها یکسان است اما دارای سه نام متفاوت است. عسل چوب باس ، عسل لیمو و عسل چوب. در آمریکای شمالی، باس وود (Basswood) نامیده می شود ، در انگلستان آن را آهک می نامند (اغلب به این دلیل که گلها سبز مایل به زرد هستند) و در سایر نقاط جهان از آن به عنوان لیندن و در ایران عسل نمدار یا به اشتباه عسل نرمدار یاد می کنند.

از آنجا که این یک عسل رنگ روشن است ، مردم از این که این عسل دارای طعم و عطر قوی است، تعجب می کنند. برخی می گویند در ابتدا بوی چوبی می دهد و سپس رایحه نعناع و منتول را تشخیص می دهند. طعم عسل لیندن شیرین ، تند و کمی تلخ است. و در صورت نگهداری بیشتر به ترشی می گراید.

نمدار غول شهد برای تولید عسل نمدار

فواید عسل نمدار چیست؟

<شما در حال مطالعه خواص یکی از بهترین و خوشمزه ترین عسل های ایران هستید. این عسل واقعا خوشمزه است. طعم عالی و فوق العاده ای که این درخت به عسل آن می دهد آن را به یکی از پرطرفدارتین عسل های ایران تبدیل کرده است. عسل نمدار یک عسل نرم و پرخاصیت است. شاید با گذشت زمان به دلیل رطوبت بالاتر این عسل که مختص مناطق جنگلی است، به ترشی گرایش پیدا کند. ما فقط تعدادی از خواص ثابت شده و گزارش شده توسط مشتریان و مصرف کنندگان را تقدیم حضور می کنیم. با مصرف عسل نمدار طبیعی، شما اثرات آن را در بدن خود مشاهده خواهید کرد.

icons8-sparkle-48 (1).png التیام زخم ها و سوختگی ها

icons8-sparkle-48 (1).png کاهش مدت زمان اسهال

icons8-sparkle-48 (1).png جلوگیری از ریفلاکس اسید معده

icons8-sparkle-48 (1).png مبارزه با عفونت ها

icons8-sparkle-48 (1).png تسکین علائم سرماخوردگی و سرفه

icons8-sparkle-48 (1).png سرشار از آنتی اکسیدان (نیک ویکز و همکاران، 2021)

icons8-sparkle-48 (1).png کاهش تری گلیسرید

icons8-sparkle-48 (1).png سطوح بالاتر اسیدهای آمینه و مواد معدنی

 و...

کیائو و همکاران (2020) متیل سیرینگات، اسید فازیک و لیندنین (4-(2-hydroxypropan-2-yl) cyclohexa-1,3-diene-1-carboxylic acid) را به عنوان مواد شیمیایی گیاهی خاص یا منحصر به فرد از کلزا، اقاقیا و عسل نمدار کشف کرد. . متیل سیرینگات و لیندنین فراوان ترین ترکیبات در عسل کلزا و لیندن بودند. همچنین میانگین محتوای آنها به 10.44 و 21.25 میلی گرم رسید

چرا عسل خام

عسل خام عسلی است که حرارت ندیده است. این عسل با عسل نرسیده متفاوت است. عسل نارس عسلی است که پس از پوشاندن لایه نازکی از موم بلافاصله عسل برداشت می شود. این عسل یک عسل نارس است و هنوز نرسیده است. و لیکن عسل خام عسل کاملی است که پس از برداشت حرارت نمی بیند. شاید سوالی مطرح باشد که چرا باید عسل را حرارت داد؟! برخی افراد از روی ناآگاهی یا از روی سودجویی نسبت به حرارت دادن عسل رس بسته یا کریستاله اقدام می کنند. این کار ضمن منعقد کردن پروتئین های عسل، اسیدهای آمینه و ... را از بین می برد. و در مواردی تولید هیدروکسی متیل فورفورال می کند. این ماده یک ماده سمی است. بدین دلایل ما عسل را حرارت نمی دهیم. عسلی که رس بست یا کریستاله شد احتمال قوی عسل طبیعی است. از این رو هیچ گاه وقتی که عسل رس بست آن را به عنوان عسل تقلبی تلقی نکنید.

عسلی که تبدیل به رس بسته یا متبلور شده است احتمالاً عسل طبیعی است. بنابراین هرگز آن را عسل تقلبی در نظر نگیرید که کریستاله نمی شود. لطفا عسل کریستالیزه را نجوشانید یا داغ نکنید! اگرچه برای بدست آوردن عسل مایع می توانید تا 48 درجه سانتیگراد گرم کنید. ما قویاً توصیه می کنیم که عسل خام را در آب داغ یا چای داغ حل نکنید. البته حل کردن عسل در آب سرد سخت است. توصیه می کنیم عسل خام کریستاله را در آب ولرم حل کنید و سپس کمی آب سرد به آن اضافه کنید تا با رغبت بیشتری بنوشید.

طریقه مصرف: این عسل را به چند صورت می توان مصرف کرد. یا به صورت شربت عسل با مخلوط کردن با مقداری آب با دمای اتاق یا با کمی نان ترجیحا سنگگ یا نان تست می توانید مصرف کنید. این عسل را در دسرها، و انواع غذاهایی که نیاز به شیرین کننده طبیعی دارند می توانید استفاده کنید.

دوز مصرف:روزانه 20 گرم یا یک قاشق- البته اگر فعالیت بدنی بالایی از جمله ورزش یا فعالیت جنسی دارید می توانید از این عسل بیشتر مصرف کنید. و لیکن به خاطر داشته باشید مصرف مداوم کربوهیدرات های سهل الهضم خطر چاقی را می تواند در بر داشته باشد. 

نکته مهم: عسل یک ماده شیرین با دارا بودن ترکیب کربوهیدرات مناسب برای تمام هرم سنی و اقشار جامعه از جمله بیماران دیابتی و بیماران خاص است،  مواد معدنی و ویتامینی از شهد گل های گیاهان به ویژه درختان و بوته های جنگلی قابلیت جذب بالایی داشته و حس خوبی به ما می دهد. و لیکن مواردی را در مصرف روزانه و مقدار مصرفی عسل باید رعایت کرد.

با توجه به طبیعی بودن عسل های ما بیماران دیابتی هم با خیال راحت این عسل را مصرف کنند و لیکن دوز مصرفی آن را با مشاوره پزشک خود تعیین کنند. ما در بیماران دیابتی یا بیماری های خاص، به هیچ عنوان مصرف روزانه عسل حتی بهترین کیفیت را با هر دوز مصرفی  مشابه افراد غیربیمار توصیه نمی کنیم. اگر آلرژی فصلی دارید این عسل به شما کمک می کند تا علائم آلرژی را در بدن خود کاهش یا درمان کنید. و لیکن شروع آن باید با مقدار کم باشد.

به عنوان یک قانون کلی، از مصرف عسل در کودکان زیر یک سال خودداری کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره عسل نمدار می توانید پست خواص عسل نمدار را مطالعه فرمائید.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات محصول

شیت داده

خواص درمانی
آرامبخش قوی
افزایش سطح انرژی بدن
بهبود سرماخوردگی
بهبود سلامت قلب
بهبود گرفتگی عروق
درمان اختلالات خواب
درمان سینوزیت
درمان عفونت رحم و واژن
ضد سرطان
مبارزه با عفونت
موثر در درمان آنفلوانزا
کمک به درمان آسم
محل تولید
استان گلستان
گرید
بسیار خوب (+A)
ارسال و مرجوعی
نظرات(11)
مجموع امتیاز
5
11 نظرات
کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟
(5)
عسل نرم(4) عسل خوشمزه(3) عسل فوق العاده(1) خوشمزه(1) عطر خاص(1) عسل خوشرنگ(1) بچه ها دوست دارند(1) عسل خوشخوراک(1) آرامبخش(1)

یک نظر بدهید

 • کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟:
این محصول را با کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
آپلود تصاویر:
تصاویر را اینجا رها کنید یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

 • 350,000 تومان
  عسل کنار یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.
  350,000 تومان
  عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است....
  325,000 تومان
  این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای...
 • ژله رویال مایعی است که توسط زنبور عسل برای ملکه تولید می شود. این ماده بسیار پرخاصیت بوده و در کشورهایی چون ژاپن بیشترین مصرف را دارد.  به طور خلاصه این ماده در موارد متعدد و بهبود مشکلات ناهنجاری ها و بیماری های زیر کاربرد دارد.

  ضد سرطان| تقویت سیستم ایمنی| تقویت قوه جنسی| بهبود علائم یائسگی| درمان سندرم پیش از قاعدگی | التیام زخم | کمک به کاهش اثرات زیانبار دیابت نوع 2

  ناموجودSold out
  230,000 تومان
  ژله رویال یا ژله شاهانه هدیه اسثتنایی طبیعت برای ایجاد طراوت و جوانی برای شما غذای ملکه، تقویت جنسی و همچنین کاهش اثرات تومورهای سرطانی از جمله خواص استثنایی آن است. ژل رویال تازه  با 60 تا 70 %رطوبت 16-12 % پروتئین...
 • به دانشنامه هانی هاب خوش آمدید

  هانی هاب به روز، مدرن و همگام با تغییرات دنیای دانش عسل شناسی، زنبورداری، فضایی را برای شما فراهم می کند تا جدیدترین و به روز ترین مقالات علمی را بخوانید. شما در هانی هاب به اخبار، مقالات پژوهشی، خلاصه مقالات، ترجمه مقالات، عسل درمانی و خواص انواع عسل دسترسی خواهید داشت.

  خواندن مقالات بیشتر

  Panda theme

  عسل درمانی یکی از شاخه های جذاب پزشکی است. با شیوع بیماری کووید 19 تمام توجهات به سمت ترکیباتی که بتوانند بدن را در مواجهه با این ویروس خطرناک قوی تر کرده و سیستم ایمنی را تقویت نماید جلب شد. عسل یکی از آن ترکیبات است که برای آن هایی که از شر این بیماری خلاص شده اند معجزه گری بود که آن ها را از مهلکه مرگ و بیماری های دیگر پسا کرونا نجات داده است. عسل های مختلف خواص درمانی متفاوتی دارند در این بخش شما می توانید به خواص دارویی و درمانی عسل های مختلف مستند به مقالات علمی و تجربیات پزشکان در سرتاسر دنیا دست یابید. 

  توصیه می کنیم این مطالب را از دست ندهید. بیشتر بخوانیم.

  Panda theme

  ما در هانی هاب به دنبال ارائه مقالات جدید و به روز دنیای عسل هستیم. هانی پدیا با الهام از طبیعت شفاف، پاک و بدون جانبداری تجاری خواهد بود. علاقمندان و محققین و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را در این سایت به نام خود منتشر نمایند. منتظر شما هستیم. بیشتر بخوانیم

 • خدمات مشتریان

  ما ضمن ارائه خدمات متفاوت و محصولات با بهای مناسب، صادقانه در خدمت مشتریان عزیز هستیم. ما سایتی را فراهم کرده ایم که ضمن داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت، پرداخت امن را بر بستر شبکه بانکی کشور فراهم کرده ایم. بخش رسیدگی به درخواست و انتقادات شما مسئول رسیدگی به درخواست و شکایات شماست.

  • Panda theme

   محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

   این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

   Panda theme

   ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

   خرید ژله رویال

  منو

  • 350,000 تومان
   عسل کنار یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.
   350,000 تومان
   عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است....
   325,000 تومان
   این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای...
  • ژله رویال مایعی است که توسط زنبور عسل برای ملکه تولید می شود. این ماده بسیار پرخاصیت بوده و در کشورهایی چون ژاپن بیشترین مصرف را دارد.  به طور خلاصه این ماده در موارد متعدد و بهبود مشکلات ناهنجاری ها و بیماری های زیر کاربرد دارد.

   ضد سرطان| تقویت سیستم ایمنی| تقویت قوه جنسی| بهبود علائم یائسگی| درمان سندرم پیش از قاعدگی | التیام زخم | کمک به کاهش اثرات زیانبار دیابت نوع 2

   ناموجودSold out
   230,000 تومان
   ژله رویال یا ژله شاهانه هدیه اسثتنایی طبیعت برای ایجاد طراوت و جوانی برای شما غذای ملکه، تقویت جنسی و همچنین کاهش اثرات تومورهای سرطانی از جمله خواص استثنایی آن است. ژل رویال تازه  با 60 تا 70 %رطوبت 16-12 % پروتئین...
  • به دانشنامه هانی هاب خوش آمدید

   هانی هاب به روز، مدرن و همگام با تغییرات دنیای دانش عسل شناسی، زنبورداری، فضایی را برای شما فراهم می کند تا جدیدترین و به روز ترین مقالات علمی را بخوانید. شما در هانی هاب به اخبار، مقالات پژوهشی، خلاصه مقالات، ترجمه مقالات، عسل درمانی و خواص انواع عسل دسترسی خواهید داشت.

   خواندن مقالات بیشتر

   Panda theme

   عسل درمانی یکی از شاخه های جذاب پزشکی است. با شیوع بیماری کووید 19 تمام توجهات به سمت ترکیباتی که بتوانند بدن را در مواجهه با این ویروس خطرناک قوی تر کرده و سیستم ایمنی را تقویت نماید جلب شد. عسل یکی از آن ترکیبات است که برای آن هایی که از شر این بیماری خلاص شده اند معجزه گری بود که آن ها را از مهلکه مرگ و بیماری های دیگر پسا کرونا نجات داده است. عسل های مختلف خواص درمانی متفاوتی دارند در این بخش شما می توانید به خواص دارویی و درمانی عسل های مختلف مستند به مقالات علمی و تجربیات پزشکان در سرتاسر دنیا دست یابید. 

   توصیه می کنیم این مطالب را از دست ندهید. بیشتر بخوانیم.

   Panda theme

   ما در هانی هاب به دنبال ارائه مقالات جدید و به روز دنیای عسل هستیم. هانی پدیا با الهام از طبیعت شفاف، پاک و بدون جانبداری تجاری خواهد بود. علاقمندان و محققین و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را در این سایت به نام خود منتشر نمایند. منتظر شما هستیم. بیشتر بخوانیم

  • خدمات مشتریان

   ما ضمن ارائه خدمات متفاوت و محصولات با بهای مناسب، صادقانه در خدمت مشتریان عزیز هستیم. ما سایتی را فراهم کرده ایم که ضمن داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت، پرداخت امن را بر بستر شبکه بانکی کشور فراهم کرده ایم. بخش رسیدگی به درخواست و انتقادات شما مسئول رسیدگی به درخواست و شکایات شماست.

   • Panda theme

    محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

    این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

    Panda theme

    ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

    خرید ژله رویال

   یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

   ورود به حساب کاربری

   یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

   ورود به حساب کاربری