Welcome

Мёд Астрагала

عسل گون خوشمزه و با رایحه  شگفت انگیز گل گیاه گون است.این عسل خواص جالبی داشته و نباید از کنار آن به راحتی گذشت.

بیش از 2000 گونه از گون وجود دارد. انواع مختلف عسل گون بر اساس گونه های مختلف گون متفاوت است.

فواید عسل گون

 • کاهش قند خون
 • کاهش عوارض شیمی درمانی
 •  اثرات ضد التهابی
 •  محافظت از کبد
 •   تقویت ایمنی
 •   طول عمر
 •   سلامت قلب
 •   کاهش استرس
این عسل را حتما در منزل داشته باشید.
ПодробнееShow less
330 000 IRT (без НДС)
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

Любить2
Add to compare0
Добавить в список пожеланий
You may also like
Ничего нет
Описание
عسل گون یک غذای مناسب در صبحانه ایرانیان است.  مصرف آن تحت تاثیر اوضاع فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه بوده و معمولا به عنوان یک درمانگر در سلامت انسان شناخته می شود. این عسل با پرواز زنبور عسل بر فراز گل های دشت ها به ویژه بوته های گون در اویل فصل پاییز به دست می آید. عسل گون دارای رطوبت کمتری است. این عسل خاصیت آرامبخشی خاصی دارد و شادابی را شما هدیه می دهد. ما این عسل با سختی تهیه می کنیم و تقدیم حضور ارزشمند شما می کنیم.

عسل گون کاملا زرد رنگ بوده و ظاهر آن شبیه عسل های معمولی است که می توان با خیال راحت آن را در برنامه غذایی خود جای داد. البته همان گونه که گفته شد عسل گون انواع مختلفی دارد و در نتیجه ویژگی های فیزیکی و ظاهری آن نیز با یکدیگر تفاوت دارند، مثلا برخی گونه های گون عسل قرمز رنگ و کهربایی دارند، اما معمولا این عسل به رنگ زرد مشاهده می شود.

مزایا و عوارض گیاه گون

این گیاه برای بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، ولی شواهد زیادی کافی برای تأثیر آن وجود ندارد.

گون برای سرماخوردگی، عفونت‌های تنفسی فوقانی، آلرژی‌ها، فیبرومیالژیا (سندرم درد اسکلتی، عضلانی مزمنی است که درد منتشر، نقاط حساس، خستگی و اختلال خواب مشخص می‌شود). کم‌خونی، ایدزHIV/AIDS، برای تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن استفاده می‌شود. برای سندرم خستگی مزمن (CFS)، بیماری‌های کلیوی، دیابت و فشار خون بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خواص عسل گون

بسیاری از فواید عسل ها مانند: تقویت سیستم ایمنی، گوارشی، درمان سرماخوردگی و سرفه عمومی هستند. اما برخی از عسل ها مانند گون فواید بخصوص خود را دارند که در زیر به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد( البته مستند به منابع علمی معتبر که به صورت شماره در آخر هر پاراگراف منبع آن ذکر شده است).

خواص عسل خام و طبیعی

1. کمک به درمان دیابت 

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد بشر به آن روبرو می شوند بیماری دیابت و سلسله اتفاقات آبشاری است که پس از درگیری بدن با دیابت بدن آن ها را تجربه می کند. اصلاح سبک زندگی و نوع تغذیه می تواند در کاهش اثرات بیماری دیابت به ما کمک کند. با توجه به قندهای موجود در عسل گون، شما ضمن پیشگیری از مبتلا شدن به بیماری دیابت، در صورت ابتلا به این بیماری، البته زیر نظر پزشک اثرات آبشاری بیماری را کاهش دهید. البته با توجه به اینکه بیش از 80 درصد عسل از ترکیبات کربوهیدراته است شما در صورت دیابت و قند خون بالا باید با احتیاط عسل را از هر نوعی که باشد مصرف کنید. و لیکن با توجه به سایر ترکیبات شفابخش عسل از جمله آنزیم های خاص و فوق العاده، ویتامین ها و سایر ترکیبات طبیعی آن می توانید به درمان دیابت نیز بیاندیشید. عسل می تواند باعث افزایش ترشح پپتید C می شود که در هنگام ترشح انسولین آزاد شود (1 ، 2)

2. بهبود و سلامت قلب و کنترل فشار خون

بیماری های قلبی عروقی از جمله بیماری های قلبی و فشار خون یکی از مهمترین بیمای هایی است که نوع بشر را به کام مرگ می کشاند. تغذیه صحیح یکی از راهکارهای صحیح پیشگیری و مقابله با این بیماری هاست. تغذیه سبزیجات، میوه ها و ترکیبات طبیعی همانند عسل طبیعی در کنار کنترل آرامش روحی و روانی و دوری گزیدن از آلاینده های شیمیایی و فیزیکی به بهبود سلامت قلب و عروق شما کمک کند.

آنتی اکسیدان های موجود در عسل از منابع مختلفی تهیه می شوند و شامل ویتامین C ، مونوفنولیک ها ، فلاونوئیدها و پلی فنولیک ها هستند. مصرف منظم فلاونوئید با کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی همراه است. در بیماری عروق کرونر قلب ، اثرات محافظتی فلاونوئیدها عمدتاً شامل ضدترومبوتیک ، ضد ایسمیک ، آنتی اکسیدان و وازورلاکسانت است و فلاونوئیدها با سه عمل عمده خطر بیماری عروق کرونر قلب را کاهش می دهند: (الف) بهبود عروق کرونر ، (ب) کاهش توانایی پلاکت در لخته شدن خون و (c) جلوگیری از اکسید شدن LDL ها (3). 

 3. آرامخبش و موثر در درمان بی خوابی 

عسل یک ترکیب آرامش و موثر در رفع خستگی است. گلوکز موجود در عسل برای فعالیت بسیاری از سلول های بدن از جمله سلول های عصبی ضروری است. این ماده به سرعت در خون جذب می شود، که باعث آرامش و کاهش اختلالات روانی می شود.  پلی فنل های عسل خام، التهاب عصبی ناشی از میکروگلیا (که از طریق نوروتوکسین های ایمنی زا یا آسیب ایسکمی ایجاد می شود) یا التهاب عصبی در هیپوکامپ را کاهش می دهد (4).

مصرف مناسب عسل در بدن سبب آزاد شدن سروتونین می شود سروتونین یکی از هورمون های مهم و موثر در آرامبخشی در دستگاه عصبی است که نقش های بسیاری در بدن دارد  سروتونین ضمن فراهم کردن زمینه خواب آرام، برای معده نیز سبب آرامش معده و بهبود فعالیت آن می شود.

4. کنترل کم خونی 

کم خونی یا آنمی دلایل متعددی دارد. عسل منبع آهن، مس و منگنز است. وقتی که ترکیب این عناصر کافی باشد سنتز هموگلوبین افزایش می یابد. البته در زمان بروز کم خونی، افت انرژی نیز رخ می دهد، عسل با تامین انرژی به این نقیصه نیز کمک می کند. طبق پژوهش های انجام شده و معتبر(5) عسل باعث افزایش عوامل آنتی اکسیدانی ، شاخصهای خون و آهن سرم و عناصر کمیاب و کاهش ایمونوگلوبولین E ، آنزیمهای کبدی و عضلانی و قند خون ناشتا در افراد سالم می شود.

 5.ضد سرطان و موثر در درمان کانسر

عسل طبیعی یکی از بهترین منابع غذایی است که حاوی بیش از 200 ترکیب بیوشیمیایی فعال مشتق از گیاهان از قبیل: مواد قندی، آنزیم ها، ویتامین های گروه B، املاح، ترکیبات فنولیک، ترکیبات آلی فرار و پیگمان ها می باشد که ویژگی های ضدسرطان آن در سال های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. مطالعات زیادی بر روی رده های سلولی، تاثیر مواد فنولیک عسل ، کافئیک اسید پنتیل استر همچنین پلی فنل ها و ویتامین های موجود در عسل به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی به جلوگیری از فرآیند سرطانی شدن سلولها کمک می کند. عسل همچنین سبب بیان VEGF فاکتور رشد عروقی و  بیان ماتریکس متالوپروتئیناز ها  موثر در سرطان ها را کاهش می دهد. به نظر می رسد، مصرف عسل طبیعی به دلیل داشتن ترکیبات گوناگون ضد سرطان، نقش مهمی در پیشگیری و درمان سرطان ایفا نماید(6). 

 6التیام زخم های حلق و ریه 

عسل دارای خواص ضد اکسیدانی ، ضد باکتریایی و ضد التهابی است. این ماده می تواند به عنوان درمانگر زخم برای بهبود سریع و بهبودیافته استفاده شود. این اثرات به دلیل عملکرد ضد باکتریایی عسل ،  اثرات ثانویه، اسیدیته بالا ، اثر اسمزی ، محتوای آنتی اکسیدان و محتوای پراکسید هیدروژن است. استفاده از عسل منجر به بهبود ترمیم زخم در موارد حاد ، تسکین درد در بیماران سوختگی و کاهش پاسخ التهابی در چنین بیمارانی می شود. با این وجود ثابت شده است که در زخم های مزمن پا بی اثر است. به طور کلی ، مطالعاتی به نفع استفاده از عسل در دارو انجام شده است. عسل در مقایسه با درمان های مرسوم برای زخم های حاد و سوختگی های ضخامت جزئی سطحی ، تقریباً برابر یا کمی برتر است (7). 

7کمک به هضم غذا و تقویت روده

غذاها دیگر فقط از نظر طعم و مزه و نیازهای فوری تغذیه ای آنها ، بلکه از نظر توانایی تأمین فواید خاص سلامتی ، مورد توجه مصرف کنندگان نیستند. غذاهای کاربردی به یک بخش مهم غذایی تبدیل می شوند که از طریق ترکیبات عملکردی موجود در این محصولات باعث ایجاد مزایای سلامتی می شوند. غذاهای کاربردی با هدف بهبود تعادل و فعالیت محیط روده در حال حاضر بزرگترین بخش از بازار مواد غذایی عملکردی را فراهم می کنند [ 8 ، 9 ].

عسل زنبور عسل یک ماده غذایی کاربردی است که دارای ترکیب منحصر به فرد، خواص ضد میکروبی و اثر بیفیدوژنیک است. جایگزینی قندها با عسل در غذای فرآوری شده می تواند از اثرات مضر و ژنوتوکسیک مایکوتوکسین ها جلوگیری کرده و میکرو فلور روده را بهبود بخشد (10).

8. ضد پیری  و تقویت حافظه

پلی فنول ها، آنتی اکسیدان ها و سروتونین در عسل طبیعی، باعث تقویت حافظه در سطح سلولی مولکولی و ایجاد آرامش در بدن می شوند. پژوهش های فراوان حاکی از تغییر مدارهای عصبی خاص زمینه ساز بهبود حافظه و اثرات نورو فارماکولوژی عسل است. سروتونین با ایجاد آرامش در بهبود حافظه موثر است. البته بررسی اثرات بیوشیمیایی عسل در اختلال عملکرد میتوکندری، آپوپتوز، نکروز، مسمومیت با تحریک و التهاب عصبی و فعالیتهای ضد اضطراب، ضد درد، ضد تشنج و ضد افسردگی به پژوهش های بیشتری نیازمند است (11).

9. مناسب برای گرفتگی صدا و سرفه

عسل یک داروی افتخاری برای گلو درد است. طبق یک مطالعه معتبر، عسل این دارو همچنین می تواند سرفه را به طور موثرتری نسبت به داروهای OTC که حاوی دکسترومتورفان، داروی مهار کننده سرفه است ، تسکین دهد (12). شما می توانید با مخلوط کردن 2 قاشق چای خوری عسل با چای گیاهی یا آب گرم و لیمو ، درمان خود را در خانه شروع کنید. عسل تسکین دهنده است، در حالی که آب لیمو می تواند به احتقان کمک کند. همچنین می توانید عسل را به راحتی با قاشق بخورید یا آن را روی نان برای میان وعده میل کنید. 

 10. کمک به درمان سینوزیت 

عفونت سینوسی علائمی مشابه سرماخوردگی دارد. تفاوت بزرگ بین این دو مدت زمان طولانی بودن علائم است. علائم سینوزیت معمولاً بیش از 10 روز طول نمی کشد. سینوزیت مزمن می تواند 12 هفته یا بیشتر ادامه داشته باشد. نوشیدن آب فراون و خوردن غذاهای دارای آنتی بیوتیک طبیعی مثل سیر،زنجبیل یا عسل در این بین موثر است. نوشیدن چای زنجبیل با عسل در این بین بسیار موثر است (13).

11. بهبود مشکلات چشمی 

عسل دارای خواص ضد باکتری و ضد میکروبی است ، که می تواند آن را به یک درمان خانگی موثر برای عفونت چشم تبدیل کند. یک بررسی 2016 در مطالعات نشان داد که عسل درمانی موثر برای برخی بیماری های چشم است (14). خواص ضد التهابی و ضد میکروبی عسل ، همراه با توانایی های تسکین دهنده آن ، آن را به یک روش درمانی شگفت آور برای چند بیماری چشم تبدیل می کند. عسل خام نباید مستقیماً در چشم شما قرار گیرد.البته با فرایندی می توان قطره چشمی را با عسل استریل تهیه کرد (15). ولی خوردن آن نیز این اثرات خوب را دارد.

  سایر خواص عسل گون:

 • بهبود درد مفاصل
 • بهبود مشکلات مغز استخوان
 • ضد تشنج و صرع
 • بهبود آلرژی

امیدواریم این هدیه الهی که شفا برای مردمان است برای شما نیز گوارا و دلچسب باشد.

برای خرید این عسل بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک یا لمس فرمائید.

ПодробнееShow less
Подробнее о товаре

Характеристики

منطقه برداشت
Провинция Семнан
نحوه فرآوری
Сырой
گواهی و مجوز
Сертификат здоровья
نوع بسته‌بندی
Пластиковый
Стеклянный
موارد استفاده
Косметическое применение
Лечебные применения
Пищевое потребление
گل غالب
Астрагал
Лечебные свойства
афродизиак
лечит язвы желудка
повышает иммунитет
помогает пищеварению
улучшает здоровье кожи
улучшает качество сна
Отзывы
Комментариев нет
ارسال و مرجوعی
В этой категории 12 товаров:
Верблюжий мед или альхаги мед дар земли Верблюжий мед или альхаги мед дар земли
Любить
350 000 IRT (без НДС)

Верблюжий мед —(Альхаги мед) это мёд, полученный пчёлами, летающими над цветками колючего растения. Этот мед отличается от мангостинового меда, который получают из сока стебля.

 

 Мед альхаги лечит почки и мочевыводящие пути, удаляет камни в почках и мочевом пузыре. Верблюжья колючка лечит геморрой и анальные язвы.

Любить
Липовый мед | Необработанный мед | чистый мед Липовый мед | Необработанный мед | чистый мед
Любить
350 000 IRT (без НДС)

Липовый мед или Мед Намдар это восхитительный мёд высоких деревьев Немдар. Липа с высоким содержанием нектара и пыльцы является предшественником меда, который пчелы перерабатывают и придают ему необычайные свойства. У этого меда много поклонников.

Очень вкусный и мягкий мёд и...

Сахароза: ниже 3%

Влажность: 16-20%

Цвет: белый, бледно-желтый и, конечно, в некоторых случаях красноватый.

Сладость: Средняя

Любить
Цитрусовый мед весенний мед Весенний мед Мед Хаб Цитрусовый мед весенний мед Весенний мед Мед Хаб
Любить
350 000 IRT (без НДС)

Цитрусовый мед является результатом деятельности пчел на ароматных весенних цветках Citrus aurantium, апельсинах и цветках цитрусовых.

Этот мёд мягкий и вкусный мёд.

   Ароматный, расслабляющий, весенний мед, подарок весенних садов Ирана!

Любить
Лотосовый мед |Кедровый мед | Органический мед Лотосовый мед |Кедровый мед | Органический мед
Любить
ناموجودSold out
0 IRT (без НДС)

Лотосовый мед или кедровый мед - один из медов южного Ирана. Этот мёд удостоен наивысшего звания среди мёдов мира на международных фестивалях как один из представителей иранского мёда. Это восхитительный мед, физически тонизирующий и сексуальный стимулятор.

Любить
Шафрановый мед | Свойства и преимущества | Купить онлайн Шафрановый мед | Свойства и преимущества | Купить онлайн
Любить
ناموجودSold out
0 IRT (без НДС)

Шафрановый мед — это особый натуральный мед, изготовленный из нектара и пыльцы цветков шафрана. Шафран – самая дорогая пряность в мире. И его мед также чрезвычайно популярен. Редкий и особенный мёд. Это связано с исключительными питательными и лечебными свойствами шафрана.

Устанавливая ульи на шафрановых полях, пчеловоды используют его нектар и пыльцу для производства меда.

См. страницу сведений о продукте для получения дополнительной информации.

Любить
Палиурус мед, особый мед Палиурус мед, особый мед
Любить
ناموجودSold out
300 000 IRT (без НДС)

Мед палиуруса получают из нектара деревьев палиуруса с желтыми цветами. У нас руки не доходят до этого растения. На колючих цветках этого растения живут пчелы. Этот основной цветок является одним из лучших медов в Иране. Этот мед очень вкусный и имеет много поклонников. Этот мёд опаздывает и застывает позже.

 • Вкусный мед
 • мягкий мед
 • Укрепление пищеварительной системы (лечение диареи и запоров)
 • Очищение крови
Любить
Мёд Заррин Мёд Заррин
Любить
400 000 IRT (без НДС)

Мёд Заррин, мягкий, вкусный и успокаивающий, дар прекрасной природы Ирана, цветов и деревьев Гирканского леса! Не стесняйтесь покупать этот мёд. Он является одним из лучших сортов мёда, представленных в Honeyhub. При производстве этого мёда мы не добавляли никаких питательных веществ, даже осенью.

Любить
кориандровый мед кориандровый мед
Любить
350 000 IRT (без НДС)

Этот чистый мед получают с полей кориандра в Иране. Кориандр входит в корзину любого повара, заботящегося о своем здоровье. Это чистый, натуральный, свежий и не содержащий сахара мед с его удивительными свойствами, и мы рекомендуем его вам.

Тонизирующее, успокаивающее, укрепляющее иммунитет и...

Приемлемая цена (сэкономьте свои деньги)

Имеет лабораторный сертификат качества

Гарантия возврата денег

Для получения дополнительной информации обратитесь к описанию.

Любить
Мёд тимьяна Мёд тимьяна
Любить
185 000 IRT (без НДС)

Почувствуйте неповторимый вкус и пользу мёда тимьяна Hanihub. Этот 100% натуральный и органический мёд богат витаминами и минералами и обладает множеством целебных свойств.

Любить
Лесной мёд: Чистый и натуральный, для вашего здоровья! Лесной мёд: Чистый и натуральный, для вашего здоровья!
Любить
350 000 IRT (без НДС)

Лесной мед: Чистый и натуральный дикий мед

Откройте для себя пользу Jungle First Honey - чистого и натурального дикого меда. Собранный в первозданных джунглях, наш мед не содержит добавок и токсинов. Благодаря своему уникальному вкусу и пользе для здоровья, Jungle First Honey - идеальный выбор для любителей природы, стремящихся к чистому и вкусному медовому наслаждению.

Любить

Меню

 • 270 000 IRT (без НДС)

  Маточное молочко, чудесное чудо природы

  • Богато витаминами, минералами и аминокислотами
  • Укрепляет иммунную систему
  • Повышает энергию и жизненную силу
  • Улучшает качество сна
  • Способствует здоровью кожи и волос
  • Укрепляет молодость и сексуальную силу
  • Подходит для мужчин и женщин

  Нажмите "Добавить в корзину", чтобы купить настоящее и высококачественное маточное молочко.

  380 000 IRT (без НДС)

  Мёд с прополисом — уникальный продукт с патентным свидетельством

  13.pngПротиворак 

  13.pngПротивовоспалительное действие

  13.pngДействует в лечение респираторных заболеваний

  13.pngИмеет здоровье лицензия

  13.pngИнновации в рецептуре и упаковка

  Маточное молочко — это жидкость, вырабатываемая пчелами для королевы. Этот материал очень особенный и чаще всего используется в таких странах, как Япония. Короче говоря, это вещество используется во многих случаях и для улучшения проблем следующих отклонений и заболеваний.

   

  Противораковый Укрепление иммунной системы Увеличить сексуальную силу Улучшение симптомов менопаузы Лечение предменструального синдрома Лечение раны Помогите уменьшить вредное воздействие диабета 2 типа

 • Добро пожаловать в энциклопедию Honeyhub

  Honeyhub актуален, современен и синхронизирован с изменениями в мире пчеловодства и знаний о пчеловодстве, предоставляя вам место для чтения самых последних и самых актуальных научных статей. У вас будет доступ к новостям, исследовательским статьям, резюме статей, переводу статей, медовой терапии и свойствам различных видов меда в Honey Hub. Если у вас есть какие-либо предложения или критические замечания относительно контента, предоставленного авторами Honeyhub, сообщите нам об этом и передайте нам.

   Наш девиз
  • Современный и актуальный
  • Безопасность в предоставлении услуг
  • Защита дара природы (мед и маточное молочко)
  • быстрая отправка

  читать далее

  Panda theme

  Медовая терапия – одно из привлекательных направлений медицины. С распространением болезни Covid-19 все внимание было приковано к соединениям, способным сделать организм сильнее перед лицом этого опасного вируса и укрепить иммунную систему. Мед — одно из тех соединений, которое было чудом для тех, кто избавился от этой болезни, что спасло их от угрозы смерти и других болезней после Короны. Разные меды обладают разными лечебными свойствами.В этом разделе вы можете найти лечебные и лечебные свойства разных медов на основе научных статей и опыта врачей всего мира.

  Рекомендуем не пропускать этот контент. читать далее

  Panda theme

  Мы в HoneyHub стремимся предоставлять новые и обновленные статьи о мире меда. Вдохновленная природой, Honeypedia будет прозрачной, чистой и некоммерческой. Уважаемые исследователи и энтузиасты, они могут публиковать свои статьи на этом сайте под своим именем. мы ждем тебя.

  читать далее

 • Panda theme

  Наши самые популярные продукты - это продукты, которые наши клиенты заказывали несколько раз. Заказ, который переупорядочивается после каждой покупки. Шафрановый мед был одним из медов, у которого есть свои поклонники среди молодого поколения. Этот мед является физическим тоником и удваивает обильную энергию молодости. Он богат антиоксидантами и защищает от опасных заболеваний. Еще один мёд — кориандровый мёд, который нашёл своих поклонников. Если у вас слабый физический фундамент, рекомендуем иметь этот мёд на своей кухне.

  Рекомендуем не пропускать эти меды. Купить шафрановый мед    Купить кориандровый мед

  Panda theme

  Маточное молочко — это странная комбинация, чьи свойства необычайны при его небольшом количестве. Продукт, который использовался и оказался полезным для больных раком, а также комбинация, используемая для укрепления физических и сексуальных сил. Сочетание, которое освежает вас. Конечно, период его потребления также отличается, и его следует употреблять в соответствии с соответствующей инструкцией.

  Я делаю покупки прямо сейчас.

QR-код

Параметры

 • 270 000 IRT (без НДС)

  Маточное молочко, чудесное чудо природы

  • Богато витаминами, минералами и аминокислотами
  • Укрепляет иммунную систему
  • Повышает энергию и жизненную силу
  • Улучшает качество сна
  • Способствует здоровью кожи и волос
  • Укрепляет молодость и сексуальную силу
  • Подходит для мужчин и женщин

  Нажмите "Добавить в корзину", чтобы купить настоящее и высококачественное маточное молочко.

  380 000 IRT (без НДС)

  Мёд с прополисом — уникальный продукт с патентным свидетельством

  13.pngПротиворак 

  13.pngПротивовоспалительное действие

  13.pngДействует в лечение респираторных заболеваний

  13.pngИмеет здоровье лицензия

  13.pngИнновации в рецептуре и упаковка

  Маточное молочко — это жидкость, вырабатываемая пчелами для королевы. Этот материал очень особенный и чаще всего используется в таких странах, как Япония. Короче говоря, это вещество используется во многих случаях и для улучшения проблем следующих отклонений и заболеваний.

   

  Противораковый Укрепление иммунной системы Увеличить сексуальную силу Улучшение симптомов менопаузы Лечение предменструального синдрома Лечение раны Помогите уменьшить вредное воздействие диабета 2 типа

 • Добро пожаловать в энциклопедию Honeyhub

  Honeyhub актуален, современен и синхронизирован с изменениями в мире пчеловодства и знаний о пчеловодстве, предоставляя вам место для чтения самых последних и самых актуальных научных статей. У вас будет доступ к новостям, исследовательским статьям, резюме статей, переводу статей, медовой терапии и свойствам различных видов меда в Honey Hub. Если у вас есть какие-либо предложения или критические замечания относительно контента, предоставленного авторами Honeyhub, сообщите нам об этом и передайте нам.

   Наш девиз
  • Современный и актуальный
  • Безопасность в предоставлении услуг
  • Защита дара природы (мед и маточное молочко)
  • быстрая отправка

  читать далее

  Panda theme

  Медовая терапия – одно из привлекательных направлений медицины. С распространением болезни Covid-19 все внимание было приковано к соединениям, способным сделать организм сильнее перед лицом этого опасного вируса и укрепить иммунную систему. Мед — одно из тех соединений, которое было чудом для тех, кто избавился от этой болезни, что спасло их от угрозы смерти и других болезней после Короны. Разные меды обладают разными лечебными свойствами.В этом разделе вы можете найти лечебные и лечебные свойства разных медов на основе научных статей и опыта врачей всего мира.

  Рекомендуем не пропускать этот контент. читать далее

  Panda theme

  Мы в HoneyHub стремимся предоставлять новые и обновленные статьи о мире меда. Вдохновленная природой, Honeypedia будет прозрачной, чистой и некоммерческой. Уважаемые исследователи и энтузиасты, они могут публиковать свои статьи на этом сайте под своим именем. мы ждем тебя.

  читать далее

 • Panda theme

  Наши самые популярные продукты - это продукты, которые наши клиенты заказывали несколько раз. Заказ, который переупорядочивается после каждой покупки. Шафрановый мед был одним из медов, у которого есть свои поклонники среди молодого поколения. Этот мед является физическим тоником и удваивает обильную энергию молодости. Он богат антиоксидантами и защищает от опасных заболеваний. Еще один мёд — кориандровый мёд, который нашёл своих поклонников. Если у вас слабый физический фундамент, рекомендуем иметь этот мёд на своей кухне.

  Рекомендуем не пропускать эти меды. Купить шафрановый мед    Купить кориандровый мед

  Panda theme

  Маточное молочко — это странная комбинация, чьи свойства необычайны при его небольшом количестве. Продукт, который использовался и оказался полезным для больных раком, а также комбинация, используемая для укрепления физических и сексуальных сил. Сочетание, которое освежает вас. Конечно, период его потребления также отличается, и его следует употреблять в соответствии с соответствующей инструкцией.

  Я делаю покупки прямо сейчас.

Поделиться

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти