عسل زعفران

عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است.

زنبورداران با استقرار کندوها در مزارع زعفران از شهد و گرده آن برای استحصال عسل بهره می جویند.

برای اطلاعات بیشتر به  صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.

خواندن بیشترنمایش کمتر
‎تومان0 (بدون مالیات)
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

ناموجود
به من اطلاع بده (زمانی که محصول موجود شد)
برگزیده2
افزودن برای مقایسه0
اضافه به علاقمندی
پیشنهاد به شما
هیچ قلمی وجود ندارد
توضیحات

عسل زعفران یک عسل طبیعی بوده و با ترکیبات آرامبخش خود ضمن ایجاد طراوت و شادابی، جوانی را به ارمغان می آورد. این عسل که بیشتر به دلیل خواص مقوی جنسی خود شناخته می شود، در واقع یک عسل خوب برای تقویت قوه جنسی است، اما تنها برای این مسئله نیست! بلکه دارای خواص متنوعی است که سرزندگی و حس خوب را به شما منتقل می کند. که احتمالاً به ترکیبات آروماتیک شهد یا گرده گل زعفران بر گردد.

این عسل دارای ویژگی های مقوی باء، مانند عسل های اقاقیا ، آفتابگردان و عسلک است.

این عسل نادر را می توان بیشتر در ایران، مراکش، یونان ، هند یا اسپانیا یافت. البته در برخی کشورها پرک های زعفران را در عسل گیاه دیگر مخلوط می کنند. و لیکن عسلی که ما تقدیم می کنیم حاصل کار و فعالیت زنبور عسل است. زمان تولید این عسل کوتاه بوده و به دوران گلدهی، دمای هوا، وضعیت بارش و ... بستگی دارد. به این دلیل تولید این عسل با دقت فراوان و کم است.

آنچه شما نیاز دارید در سایت هانی هاب موجوداست. عسل زعفران یک عسل با کیفیت خوب و عالی است. این عسل یک عسل بی نظیر است. بدون استثناء مشتریان ما جوان یا روحیه جوانی دارند. این عسل در بین جوانان امروزی بسیار پرطرفدار است. در واقع می توان با توجه به استقبال نسل جوان از این عسل، این عسل را عسل نسل جوان نامید. عسلی که طراوت و جوانی و شادابی را به شما هدیه می دهد. بی شک این عسل برای برخی از افراد جدای از خواص تغذیه ای، ویژگی های دارویی و شبه دارویی دارد. 

عسل زعفران از مزارع زعفران

خواص شگفت انگیز عسل زعفران

این عسل خواص شگفت انگیزی دارد که به برخی موارد مهم اشاره می کنیم. شاید پرداختن به همه این خواص برای درک کامل و مکانیسم اثر این عسل، ارزشمند و مفید باشد و لیکن برای جلوگیری از اتلاف وقت بسیاری از مشتریان ما به برخی از موارد مهم خواهیم پرداخت. علاقمندان می توانند موارد بیشتر را در پست «خواص کم نظیر عسل زعفران» مطالعه فرمانید.

        آرامبخش فوق العاده

کیفیت و مدت زمان نامناسب خواب بر کیفیت زندگی تأثیر می گذارد و می تواند برای بسیاری از افراد پیامدهای نامطلوبی برای سلامتی ایجاد کند. خواب درمانی های موجود دارای محدودیت هایی هستند، مانند ناتوانی در پایبندی به اصلاح رفتار شناختی یا خطر وابستگی به درمان های دارویی. عسل خام سابقه طولانی گزارش های حکایتی دارد که از استفاده از آن برای بهبود کیفیت خواب حمایت می کند. در تلاش برای ایجاد یک پایه شواهد برای عسل به عنوان یک کمک خواب، ما یک مطالعه اثبات اصول اولیه را برای ارزیابی امکان‌سنجی و اثربخشی بالقوه عسل برای بهبود کیفیت خواب تکمیل کردیم. نتایج مطالعه اولیه ما نشان می دهد که عسل در مقایسه با ملاتونین برای بهبود کیفیت خواب بدون عوارض جانبی بی خطر و موثر است.

شواهد مشاهده ای و نقل قول مشتریان ما از عسل به عنوان جایگزینی برای بهبود خواب حمایت می کند. در طول خواب، مغز معمولاً از ذخایر گلیکوژن کبد برای تأمین انرژی مداوم و کافی استفاده می کند. غذاهایی که ذخیره‌سازی گلیکوژن کبد را قبل از خواب تقویت می‌کنند ممکن است در دسترس بودن این منبع انرژی را تضمین کنند و بنابراین منجر به خواب بهتر می‌شوند. علاوه بر این، عسل ممکن است به دلیل محتوای احتمالی تریپتوفان (پیش ساز ملاتونین) تشکیل ملاتونین را افزایش دهد که هم به شروع خواب کمک می کند و هم باعث ترشح هورمون هایی می شود که ریکاوری کل بدن را در طول خواب تسهیل می کند (clinicaltrials).

        موثر در پیشگیری یا درمان سرماخوردگی /آنفلوانزا

آیا عسل بهتر از داروهای بدون نسخه و آنتی بیوتیک ها برای درمان سرفه و سرماخوردگی است؟ یک بررسی جدید از تحقیقات می‌گوید بله – اگرچه با توجه به این نکته که داروهای بدون نسخه در واقع تسکین چندانی برای گلودرد، سرفه‌های مداوم و گرفتگی بینی ندارند (منبع). به عبارت دیگر، نوار موفقیت چندان بالا نیست. (و آنتی بیوتیک ها برای عفونت های ویروسی مانند سرماخوردگی مطلقاً هیچ کاری نمی کنند.)

درمان سرماخوردگی با عسل ممکن است کمی غیرهادی و ایده آل گرایانه به نظر برسد، اما حداقل یک دهه است که توصیه استاندارد پزشکان برای کودکان بوده است. تحقیقات روی بزرگسالان و عسل کمی کمتر است: تنها پنج مورد از 14 مطالعه در بررسی تحقیقاتی جدید، که در 18 اوت در مجله BMJ Evidence-Based Medicine منتشر شده است.(در برگه جدید باز می شود)، بیماران بزرگسال را شامل می شد و چندین مورد از آن مطالعات شامل درمان های ترکیبی مانند عسل در قهوه یا شربت های عسل و گیاهی بود. (منبع)

        تقویت نیروی جسمی و جنسی 

تقریبا بیش از 500 سال قبل از میلاد مسیح، زمانی که فیسلوف یونانی بقراط عسل را برای افزایش میل جنسی تجویز کرد این شهد طلایی محرک محسوب می شده است. در کتاب مقدس فلسطین «سرزمین شیر و عسل» بود که نشان دهنده خیر و برکت بوده است. اعتقاد بر این است که عسل شهد آفرودیت، الهه عشق، تولید مثل و زیبایی یونان باستان بوده است. ابن سینا عسل را «غذای غذاها، نوشیندنی نوشیدنی ها، و داروی داروها» توصیف می کند. عسل حاوی کریسین، بور و ویتامین گروه ب است که میل جنسی را تحریک می کند. کریسین از تبدیل تستوسترون به استروژن جلوگیری می کند. بور ماده معدنی است که برای ساختن استخوان و بهبود هماهنگی عضلات لازم است و همانند کریسین از تبدیل هورمونی هم جلوگیری می کند. از سوی دیگر عسل می تواند سطح اکسید نیتریک را د خون افزایش دهد و اثرات مفیدی در افزایش طول رابطه دارد (Ashveilie). 

     خواص آنتی اکسیدانی(Springer)

عسل یک مایع طبیعی شیرین و پیچیده است که توسط زنبورهای عسل تشکیل می شود که به طور گسترده ای غنی از مواد شیمیایی گیاهی است. پلی فنول های مسئول فعالیت آنتی اکسیدانی عمدتا شامل فلاونوئیدها (هسپریتین، آپیژنین، کریزین، کورستین، لوتئولین، پینوبانکسین، گالانژین، میریستین، پینوسمبرین، کامفرول و غیره) و اسیدهای فنولیک (کافئیک، الاژیک، کلر سینیلیک، وانیلیک، الاژیک، کلر سینافرلیک، وانیلیک، رومیلیک، وانولیک، زونافرلیک، زونافرلیک، وانولیک، وانولیک، کلر سینافرلیک، الاژیک، زونافرلیک، وانولیک، گالانژین، پینوبانکسین و اسیدهای کوماریک) در اکثر عسل های سراسر جهان یافت شده است [Gheldof و همکاران، 2002؛ Baltrusaityte و همکاران، 2007]. علاوه بر پلی فنول ها، محصولات واکنش میلارد، آنزیم ها (کاتالاز، پراکسیداز و گلوکز اکسیداز)، کاروتنوئیدها و ویتامین ها (C و E) نیز به اثر آنتی اکسیدانی عسل کمک می کنند [Gheldof و همکاران، 2002، Aljadi و همکاران، 2004].

        کاهش یا درمان آلرژی

        کاهش مشکلات کبدی

        کاهش کلسترول خون

        کنترل فشار خون

        تسریع و بهبود زخم و سوختگی ها

        مناسب برای ماسک پوست

        درمان بیماری های پوستی

               و ...

یکی از نکات جالب این عسل، صادرات آن به سایر کشورهای خارجی است که توسط مشتریان ما صورت گرفته است. علیرغم مشکلات ما در انتقال عسل، و لیکن کیفیت عسل ما باعث شده است که مشتریان که مقدار کمی سفارش داده بودند، الان به مشتری ثابت تبدیل شده و سفارش خود را بیشتر کرده اند. البته این افتخاری برای ایران است که سبد عسل طبیعی آن بسیار گسترده است. سفره بزرگی که عسل زعفران یکی از گل های سر سبد آن است.

نکته مهم: این عسل در مزارع زعفران خراسان جنوبی تولید شده است.

نکته : عسل معمولا ترکیبی از چند گل است. هر چند رنگ غالب آن به نوع گرده غالب در منطقه بر می گردد.

سوال: آیا این عسل طبیعی است؟ یعنی زنبور تولید کرده است؟

بله این عسل کاملاً طبیعی است و توسط زنبور تولید شده است. زنبورداران ما کندوهای خود را در سطح مزارع زعفران مستقر کرده و زنبور بر روی گل های زعفران کار می کند.

سوال: آیا این عسل مخلوط سایر عسل ها با شربت زعفران نیست؟

خیر این عسل مخلوط نیست. این عسل با شربت زعفران متفاوت است. اصلا درصد آب آن فوق العاده پایین و کمتر از سایر عسل هاست. 

دلیل غلظت بالای رنگ و طعم بالای زعفران در این عسل چیست؟

با توجه به اینکه ما در زعفران فقط فرآورده خشک شده را داریم، قطعا با عسل که حاصل شهد و گرده گلهای زعفران است بسیار متفاوت است. رایحه و رنگ زعفران قطعا بیشتر از زعفران معمولی است. برای اینکه از شهد و گرده گل زعفران تشکیل شده است که توسط زنبور جمع آوری شده و تبدیل به عسل فوق العاده شده است.

مطالب بیشتر درباره این عسل 

خواص کم نظیر عسل زعفران

چه رنگی برای عسل خوب است؟

مزارع وسیع زعفران خاستگاه عسل زعفران طبیعی و خوشمزه

خواندن بیشترنمایش کمتر
جزئیات محصول

مشخصات

منطقه برداشت
خراسان جنوبی
نحوه فرآوری
طبیعی (خام)
گواهی و مجوز
مجوز بهداشتی
نوع بسته‌بندی
شیشه‌ای
پلاستیک فود گرید
موارد استفاده
مصارف خوراکی
مصارف درمانی
گل غالب
زعفران
نظرات
نظری وجود ندارد
ارسال و مرجوعی
12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:
عسل آویشن عسل آویشن
برگزیده
‎تومان185,000 (بدون مالیات)

عسل آویشن، عسلی بی نظیر

🧡طعم بهشت در هر قطره

🍯 100% طبیعی و ارگانیک

🍯 سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی است 

🍯 داروی فوق العاده سرماخوردگی و بیماری‌های تنفسی

🍯 ضدالتهاب و عفونت

🍯 انرژی بخش و آرامبخش

برگزیده
عسل گون عسل گون
برگزیده
‎تومان330,000 (بدون مالیات)
عسل گون خوشمزه و با رایحه  شگفت انگیز گل گیاه گون است.این عسل خواص جالبی داشته و نباید از کنار آن به راحتی گذشت.

بیش از 2000 گونه از گون وجود دارد. انواع مختلف عسل گون بر اساس گونه های مختلف گون متفاوت است.

فواید عسل گون

 • کاهش قند خون
 • کاهش عوارض شیمی درمانی
 •  اثرات ضد التهابی
 •  محافظت از کبد
 •   تقویت ایمنی
 •   طول عمر
 •   سلامت قلب
 •   کاهش استرس
این عسل را حتما در منزل داشته باشید.
برگزیده
عسل مرکبات| عسل بهارنارنج | عسل بهاره | هانی هاب | زرین عسل عسل مرکبات| عسل بهارنارنج | عسل بهاره | هانی هاب | زرین عسل
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

عسل مرکبات حاصل فعالیت زنبور عسل بر روی گل های خوشبوی بهارنارنج، پرتقال و شکوفه های مرکبات است.

این عسل یک عسل نرم و خوشمزه است.

 خوش عطر، ایجاد آرامش، عسل بهار، هدیه باغات بهاره ایران!

برگزیده
عسل چهل‌گیاه عسل چهل‌گیاه
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

عسل چهل گیاه، اکسیر سلامتی

 • طعم بی‌نظیر و خواصی بی‌شمار: عسل چهل گیاه با شهد و گرده گل‌های مختلف در کوهستان‌ها و دشت‌های ایران تولید می‌شود و طعمی بی‌نظیر و خواصی زیادی دارد.
 • تقویت سیستم ایمنی: عسل چهل گیاه با دارا بودن آنتی‌اکسیدان‌های قوی، سیستم ایمنی بدن شما را در برابر بیماری‌ها تقویت می‌کند.
 • درمان سرماخوردگی و آنفولانزا: عسل چهل گیاه با خواص ضد میکروبی و ضد التهابی، به درمان سرماخوردگی و آنفولانزا کمک می‌کند و سرفه و گلودرد را تسکین می‌دهد.
 • توصیه پزشکان: عسل چهل گیاه به دلیل خواص بی‌نظیرش، توسط بسیاری از پزشکان برای حفظ سلامتی و درمان بیماری‌ها توصیه می‌شود.

همین امروز عسل چهل گیاه را سفارش دهید و از خواص بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید!

برگزیده
عسل نمدار| عسل خام | عسل خالص عسل نمدار| عسل خام | عسل خالص
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

عسل نمدار یا عسل لیندن، عسل خوشمزه درختان سر به فلک کشیده نمدار است. درخت نمدار با شهد بالا و گرده خود پیش ساز عسلی است که زنبور عسل با فرآوری آن خواص فوق العاده ای به آن می دهد. این عسل طرفداران زادی را دارد. عسلی واقعاً خوشمزه و نرم و ...

ساکارز : زیر 3 درصد

رطوبت : 16-20 درصد

رنگ : رنگ سفید، زرد کمرنگ و البته در برخی موارد مایل به قرمز

شیرینی : متوسط

برگزیده
عسل گشنیز عسل گشنیز
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای شما توصیه می کنیم.

مقوی، آرامبخش، تقویت سیستم ایمنی و ...

قیمت مناسب (ذخیره پول شما)

دارای تاییدیه کیفی آزمایشگاه

ضمانت برگشت وجه

برای اطلاعات بیشتر به توضیحات مراجعه فرمائید.

برگزیده
عسل ترنجبین عسل شفابخش عسل ترنجبین عسل شفابخش
برگزیده
‎تومان320,000 (بدون مالیات)

عسل ترنجبین یا گزانگبین عسلی است درمان کننده دردها کلیوی، مجاری ادار و دفع کننده سنگ کلیه و مثانه. منشاء این عسل ترشحات خار شتر است که درمان کننده بواسیر و زخم های مقعدی می باشد. این عسل خواص ضد توموری و ضد التهابی ثابت شده ای دارد.

برگزیده
عسل سیاه تلو | عسل خاص از درخت سیاه تلو یا قره تیکن عسل سیاه تلو | عسل خاص از درخت سیاه تلو یا قره تیکن
برگزیده
ناموجودفروخته شد
‎تومان300,000 (بدون مالیات)

عسل سیاه تلو این عسل از شهد درختان سیاه تلو یا قره تیکن که گلهای زردی دارد، به دست می آید. دستان ما این گیاه نمی رسد! و اگر هم برسد این گیاه خارهای زیادی دارد و لیکن با شهد خوب خوب میزبان زنبور عسل است. گل های اساطیری این گیاه، پایه یکی از بهترین عسل های ایران است. این عسل یک عسل خوشمزه بوده و طرفداران زیادی دارد. این عسل دیررس بوده و دیرتر رس می بندد.

 • عسل خوشمزه
 • عسل ملایم
 • تقویت دستگاه گوارش (درمان اسهال و یبوست)
 • تصفیه خون
برگزیده
عسل جنگل: خالص و طبیعی | هدیه‌ای هانی‌هاب برای سلامتی شما عسل جنگل: خالص و طبیعی | هدیه‌ای هانی‌هاب برای سلامتی شما
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

طعم بی نظیر، خواص بی نظیرتر!

 ✅طبیعی و بدون شکر

 ✅سرشار از ترکیبات طبیعی شفابخش

 ✅تقویت سیستم ایمنی

 ✅بهبود گوارش

 ✅درمان سرفه و گلودرد

 ✅افزایش انرژی

 ✅بهبود کیفیت خواب

 ✅هدیه جنگل برای فرزندان بشر

عسل تولید شده توسط زنبور عسل با شهد و گرده درختان بلند و بوته‌های جنگلی، گل‌هایی که طراوت و شادابی جنگل را به شما هدیه می‌دهند.

هدیه بی‌بدیل هانی‌هاب

برگزیده
عسل خارشتر یک عسل ارگانیک، سبک، طبیعی و خام هدیه طبیعت عسل خارشتر یک عسل ارگانیک، سبک، طبیعی و خام هدیه طبیعت
برگزیده
‎تومان350,000 (بدون مالیات)

عسل خارشتر، عسلی است که با پرواز زنبور عسل بر فراز گل های گیاه خارشتر به دست می آید. این عسل با عسل ترنجبین که از شیره ساقه بدست می آید فرق دارد. 

عسل خارشتر درمان کننده کلیه و مجاری ادارو دفع کننده سنگ کلیه و مثانه می باشد .  خار شتر درمان کننده بواسیر و زخمهای مقعدی می باشد .

برگزیده
عسل کنار | عسل ارگانیک عسل کنار | عسل ارگانیک
برگزیده
ناموجودفروخته شد
‎تومان0 (بدون مالیات)

عسل کنار یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.

برگزیده
Zarrin Honey Zarrin Honey
برگزیده
‎تومان400,000 (بدون مالیات)

عسل زرین هانی‌هاب، عسل طبیعی و درمانی ایران که از شهد گل‌های متنوع  مناطق مختلف ایران تولید می‌شود.

این عسل دارای خواص درمانی بسیاری از جمله آرامبخشی، تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری از بیماری‌های تنفسی و آنفلوانزا و بهبود سلامت دستگاه گوارش است.

برگزیده

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک

یک حساب کاربری برای ذخیره اقلام برگزیده ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

برای استفاده از لیست علاقمندی یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری