Click for more products.
No products were found.

عسل زعفران

عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است.

زنبورداران با استقرار کندوها در مزارع زعفران از شهد و گرده آن برای استحصال عسل بهره می جویند.

برای اطلاعات بیشتر به  صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.

Read moreShow less
350,000.00 تومان
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

وزن
آخرین موجودی 1 قلم
Reference:
Brand:
Love4
Add to compare0
به لیست علاقمندی اضافه کن
توضیحات

عسل زعفران یک عسل طبیعی بوده و با ترکیبات آرامبخش خود ضمن ایجاد طراوت و شادابی، جوانی را به ارمغان می آورد. این عسل که بیشتر به دلیل خواص مقوی جنسی خود شناخته می شود، در واقع یک عسل خوب برای تقویت قوه جنسی است، اما تنها برای این مسئله نیست! بلکه دارای خواص متنوعی است که سرزندگی و حس خوب را به شما منتقل می کند. که احتمالاً به ترکیبات آروماتیک شهد یا گرده گل زعفران بر گردد.

این عسل دارای ویژگی های مقوی باء، مانند عسل های اقاقیا ، آفتابگردان و عسلک است.

این عسل نادر را می توان بیشتر در ایران، مراکش، یونان ، هند یا اسپانیا یافت. البته در برخی کشورها پرک های زعفران را در عسل گیاه دیگر مخلوط می کنند. و لیکن عسلی که ما تقدیم می کنیم حاصل کار و فعالیت زنبور عسل است. زمان تولید این عسل کوتاه بوده و به دوران گلدهی، دمای هوا، وضعیت بارش و ... بستگی دارد. به این دلیل تولید این عسل با دقت فراوان و کم است.

آنچه شما نیاز دارید در سایت هانی هاب موجوداست. عسل زعفران یک عسل با کیفیت خوب و عالی است. این عسل یک عسل بی نظیر است. بدون استثناء مشتریان ما جوان یا روحیه جوانی دارند. این عسل در بین جوانان امروزی بسیار پرطرفدار است. در واقع می توان با توجه به استقبال نسل جوان از این عسل، این عسل را عسل نسل جوان نامید. عسلی که طراوت و جوانی و شادابی را به شما هدیه می دهد. بی شک این عسل برای برخی از افراد جدای از خواص تغذیه ای، ویژگی های دارویی و شبه دارویی دارد. 

عسل زعفران از مزارع زعفران

خواص شگفت انگیز عسل زعفران

این عسل خواص شگفت انگیزی دارد که به برخی موارد مهم اشاره می کنیم. شاید پرداختن به همه این خواص برای درک کامل و مکانیسم اثر این عسل، ارزشمند و مفید باشد و لیکن برای جلوگیری از اتلاف وقت بسیاری از مشتریان ما به برخی از موارد مهم خواهیم پرداخت. علاقمندان می توانند موارد بیشتر را در پست «خواص کم نظیر عسل زعفران» مطالعه فرمانید.

        آرامبخش فوق العاده

کیفیت و مدت زمان نامناسب خواب بر کیفیت زندگی تأثیر می گذارد و می تواند برای بسیاری از افراد پیامدهای نامطلوبی برای سلامتی ایجاد کند. خواب درمانی های موجود دارای محدودیت هایی هستند، مانند ناتوانی در پایبندی به اصلاح رفتار شناختی یا خطر وابستگی به درمان های دارویی. عسل خام سابقه طولانی گزارش های حکایتی دارد که از استفاده از آن برای بهبود کیفیت خواب حمایت می کند. در تلاش برای ایجاد یک پایه شواهد برای عسل به عنوان یک کمک خواب، ما یک مطالعه اثبات اصول اولیه را برای ارزیابی امکان‌سنجی و اثربخشی بالقوه عسل برای بهبود کیفیت خواب تکمیل کردیم. نتایج مطالعه اولیه ما نشان می دهد که عسل در مقایسه با ملاتونین برای بهبود کیفیت خواب بدون عوارض جانبی بی خطر و موثر است.

شواهد مشاهده ای و نقل قول مشتریان ما از عسل به عنوان جایگزینی برای بهبود خواب حمایت می کند. در طول خواب، مغز معمولاً از ذخایر گلیکوژن کبد برای تأمین انرژی مداوم و کافی استفاده می کند. غذاهایی که ذخیره‌سازی گلیکوژن کبد را قبل از خواب تقویت می‌کنند ممکن است در دسترس بودن این منبع انرژی را تضمین کنند و بنابراین منجر به خواب بهتر می‌شوند. علاوه بر این، عسل ممکن است به دلیل محتوای احتمالی تریپتوفان (پیش ساز ملاتونین) تشکیل ملاتونین را افزایش دهد که هم به شروع خواب کمک می کند و هم باعث ترشح هورمون هایی می شود که ریکاوری کل بدن را در طول خواب تسهیل می کند (clinicaltrials).

        موثر در پیشگیری یا درمان سرماخوردگی /آنفلوانزا

آیا عسل بهتر از داروهای بدون نسخه و آنتی بیوتیک ها برای درمان سرفه و سرماخوردگی است؟ یک بررسی جدید از تحقیقات می‌گوید بله – اگرچه با توجه به این نکته که داروهای بدون نسخه در واقع تسکین چندانی برای گلودرد، سرفه‌های مداوم و گرفتگی بینی ندارند (منبع). به عبارت دیگر، نوار موفقیت چندان بالا نیست. (و آنتی بیوتیک ها برای عفونت های ویروسی مانند سرماخوردگی مطلقاً هیچ کاری نمی کنند.)

درمان سرماخوردگی با عسل ممکن است کمی غیرهادی و ایده آل گرایانه به نظر برسد، اما حداقل یک دهه است که توصیه استاندارد پزشکان برای کودکان بوده است. تحقیقات روی بزرگسالان و عسل کمی کمتر است: تنها پنج مورد از 14 مطالعه در بررسی تحقیقاتی جدید، که در 18 اوت در مجله BMJ Evidence-Based Medicine منتشر شده است.(در برگه جدید باز می شود)، بیماران بزرگسال را شامل می شد و چندین مورد از آن مطالعات شامل درمان های ترکیبی مانند عسل در قهوه یا شربت های عسل و گیاهی بود. (منبع)

        تقویت نیروی جسمی و جنسی 

تقریبا بیش از 500 سال قبل از میلاد مسیح، زمانی که فیسلوف یونانی بقراط عسل را برای افزایش میل جنسی تجویز کرد این شهد طلایی محرک محسوب می شده است. در کتاب مقدس فلسطین «سرزمین شیر و عسل» بود که نشان دهنده خیر و برکت بوده است. اعتقاد بر این است که عسل شهد آفرودیت، الهه عشق، تولید مثل و زیبایی یونان باستان بوده است. ابن سینا عسل را «غذای غذاها، نوشیندنی نوشیدنی ها، و داروی داروها» توصیف می کند. عسل حاوی کریسین، بور و ویتامین گروه ب است که میل جنسی را تحریک می کند. کریسین از تبدیل تستوسترون به استروژن جلوگیری می کند. بور ماده معدنی است که برای ساختن استخوان و بهبود هماهنگی عضلات لازم است و همانند کریسین از تبدیل هورمونی هم جلوگیری می کند. از سوی دیگر عسل می تواند سطح اکسید نیتریک را د خون افزایش دهد و اثرات مفیدی در افزایش طول رابطه دارد (Ashveilie). 

     خواص آنتی اکسیدانی(Springer)

عسل یک مایع طبیعی شیرین و پیچیده است که توسط زنبورهای عسل تشکیل می شود که به طور گسترده ای غنی از مواد شیمیایی گیاهی است. پلی فنول های مسئول فعالیت آنتی اکسیدانی عمدتا شامل فلاونوئیدها (هسپریتین، آپیژنین، کریزین، کورستین، لوتئولین، پینوبانکسین، گالانژین، میریستین، پینوسمبرین، کامفرول و غیره) و اسیدهای فنولیک (کافئیک، الاژیک، کلر سینیلیک، وانیلیک، الاژیک، کلر سینافرلیک، وانیلیک، رومیلیک، وانولیک، زونافرلیک، زونافرلیک، وانولیک، وانولیک، کلر سینافرلیک، الاژیک، زونافرلیک، وانولیک، گالانژین، پینوبانکسین و اسیدهای کوماریک) در اکثر عسل های سراسر جهان یافت شده است [Gheldof و همکاران، 2002؛ Baltrusaityte و همکاران، 2007]. علاوه بر پلی فنول ها، محصولات واکنش میلارد، آنزیم ها (کاتالاز، پراکسیداز و گلوکز اکسیداز)، کاروتنوئیدها و ویتامین ها (C و E) نیز به اثر آنتی اکسیدانی عسل کمک می کنند [Gheldof و همکاران، 2002، Aljadi و همکاران، 2004].

        کاهش یا درمان آلرژی

        کاهش مشکلات کبدی

        کاهش کلسترول خون

        کنترل فشار خون

        تسریع و بهبود زخم و سوختگی ها

        مناسب برای ماسک پوست

        درمان بیماری های پوستی

               و ...

یکی از نکات جالب این عسل، صادرات آن به سایر کشورهای خارجی است که توسط مشتریان ما صورت گرفته است. علیرغم مشکلات ما در انتقال عسل، و لیکن کیفیت عسل ما باعث شده است که مشتریان که مقدار کمی سفارش داده بودند، الان به مشتری ثابت تبدیل شده و سفارش خود را بیشتر کرده اند. البته این افتخاری برای ایران است که سبد عسل طبیعی آن بسیار گسترده است. سفره بزرگی که عسل زعفران یکی از گل های سر سبد آن است.

نکته مهم: این عسل در مزارع زعفران خراسان جنوبی تولید شده است.

نکته : عسل معمولا ترکیبی از چند گل است. هر چند رنگ غالب آن به نوع گرده غالب در منطقه بر می گردد.

سوال: آیا این عسل طبیعی است؟ یعنی زنبور تولید کرده است؟

بله این عسل کاملاً طبیعی است و توسط زنبور تولید شده است. زنبورداران ما کندوهای خود را در سطح مزارع زعفران مستقر کرده و زنبور بر روی گل های زعفران کار می کند.

سوال: آیا این عسل مخلوط سایر عسل ها با شربت زعفران نیست؟

خیر این عسل مخلوط نیست. این عسل با شربت زعفران متفاوت است. اصلا درصد آب آن فوق العاده پایین و کمتر از سایر عسل هاست. 

دلیل غلظت بالای رنگ و طعم بالای زعفران در این عسل چیست؟

با توجه به اینکه ما در زعفران فقط فرآورده خشک شده را داریم، قطعا با عسل که حاصل شهد و گرده گلهای زعفران است بسیار متفاوت است. رایحه و رنگ زعفران قطعا بیشتر از زعفران معمولی است. برای اینکه از شهد و گرده گل زعفران تشکیل شده است که توسط زنبور جمع آوری شده و تبدیل به عسل فوق العاده شده است.

مطالب بیشتر درباره این عسل 

خواص کم نظیر عسل زعفران

چه رنگی برای عسل خوب است؟

مزارع وسیع زعفران خاستگاه عسل زعفران طبیعی و خوشمزه

Read moreShow less
جزئیات محصول

مشخصات

خواص درمانی
آرامبخش قوی
افزایش سطح انرژی بدن
بهبود سرماخوردگی
بهبود سلامت قلب
بهبود گرفتگی عروق
تقویت جنسی
تقویت حافظه
تقویت دستگاه گوارش
تقویت سیستم ایمنی
درمان آلرژی
درمان تهوع
درمان خشکی پوست
درمان عفونت رحم و واژن
درمان عفونت لثه
محل تولید
استان خراسان جنوبی
گرید
ممتاز (++A)
بازبینی(4)
امتیاز کلی
4.5
4 بازبینی
کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟
(4.5)
بسیار بسیار عالی(1) شکرک زد(1) خوشمزه(1) آرامبخش(1)
10 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:
395,000.00 تومان
(9)
عسل گون خوشمزه و با رایحه  شگفت انگیز گل گیاه گون است.این عسل خواص جالبی داشته و نباید از کنار آن به راحتی گذشت.

بیش از 2000 گونه از گون وجود دارد. انواع مختلف عسل گون بر اساس گونه های مختلف گون متفاوت است.

فواید عسل گون

 • کاهش قند خون
 • کاهش عوارض شیمی درمانی
 •  اثرات ضد التهابی
 •  محافظت از کبد
 •   تقویت ایمنی
 •   طول عمر
 •   سلامت قلب
 •   کاهش استرس
این عسل را حتما در منزل داشته باشید.
350,000.00 تومان
(4)

این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای شما توصیه می کنیم.

مقوی، آرامبخش، تقویت سیستم ایمنی و ...

قیمت مناسب (ذخیره پول شما)

دارای تاییدیه کیفی آزمایشگاه

ضمانت برگشت وجه

برای اطلاعات بیشتر به توضیحات مراجعه فرمائید.

350,000.00 تومان
(1)

عسل کنار یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.

ناموجودSold out
290,000.00 تومان
(3)

عسل آویشن یک عسل فوق العاده و یک عسل پرخاصیت بوده که از شهد گل های آویشن توسط زنبور عسل تولید می شود. این عسل خواص جالبی برای حفظ و ارتقاء سلامتی و یا کاهش شدت بیماری یا درمان آن دارد. این عسل پرخاصیت محتوی آنتی اکسیدان بالا بوده و موجب تقویت سیستم ایمنی، جسم و روح شما شده و ضدالتهاب و ضد سرطان بوده و موثر در درمان بیماری تنفسی از جمله گلودرد، آنفلوانزا، سرماخوردگی، کووید-19 و ... بوده است.

*****توصیه پزشکان

برای مشاهده خواص عسل به صفحه جزئیات محصول مراجعه فرمائید

400,000.00 تومان
(6)

عسل زرین هانی‌هاب، عسل طبیعی و درمانی ایران که از شهد گل‌های متنوع  مناطق مختلف ایران تولید می‌شود.

این عسل دارای خواص درمانی بسیاری از جمله آرامبخشی، تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری از بیماری‌های تنفسی و آنفلوانزا و بهبود سلامت دستگاه گوارش است.

370,000.00 تومان
(2)

عسل خارشتر، عسلی است که با پرواز زنبور عسل بر فراز گل های گیاه خارشتر به دست می آید. این عسل با عسل ترنجبین که از شیره ساقه بدست می آید فرق دارد. 

عسل خارشتر درمان کننده کلیه و مجاری ادارو دفع کننده سنگ کلیه و مثانه می باشد .  خار شتر درمان کننده بواسیر و زخمهای مقعدی می باشد .

375,000.00 تومان
(3)

عسل چهل گیاه با شهد و گرده گل های مختلفی تولید می شود.

تنوع فلور گیاهی ایران فرصت تولید این عسل خوشمزه را فراهم می کند.

عسل طبیعی چهل گیاه، با خواص آنتی اکسیدانی، مقوی جان و روح شما، موثر در درمان بیماری سرما خوردگی، گلودرد و آنفلوانزا. توصیه پزشکان

ناموجودSold out
320,000.00 تومان
 • عسل یونجه خام و فیلتر نشده
 • 100٪ عسل خالص و فیلتر نشده توسط زنبورهای عسل از گل یونجه جمع شده است.
 • این عسل با رنگ کهربایی سفید یا بسیار روشن با عطر و طعم خوبی ارائه می شود.
 • برای محافظت از بطری در یک جعبه زیبا و منحصر به فرد بسته بندی شده است.
 • یک هدیه عالی می سازد،
 • یک عسل عمومی برای آشپزی  ، چای ، قهوه و تمام نیازهای شیرین کننده شما.
ناموجودSold out
30,000.00 تومان
(2)

عسل ترنجبین یا گزانگبین عسلی است درمان کننده دردها کلیوی، مجاری ادار و دفع کننده سنگ کلیه و مثانه. منشاء این عسل ترشحات خار شتر است که درمان کننده بواسیر و زخم های مقعدی می باشد. این عسل خواص ضد توموری و ضد التهابی ثابت شده ای دارد.

Settings

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره لیست علاقمندی ایجاد کنید.

Sign in