برای محصولات بیشتر کلیک کنید
هیچ محصولی پیدا نشد
fa en ru
×

عسل زعفران

عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است.

زنبورداران با استقرار کندوها در مزارع زعفران از شهد و گرده آن برای استحصال عسل بهره می جویند.

برای اطلاعات بیشتر به  صفحه جزئیات محصول مراجعه کنید.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
280,000 تومان
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

مرجع:
دلخواه4
افزودن برای مقایسه0
افزودن به لیست علاقمندی
شرح

عسل زعفران یک عسل طبیعی بوده و با ترکیبات آرامبخش خود ضمن ایجاد طراوت و شادابی، جوانی را به ارمغان می آورد. این عسل که بیشتر به دلیل خواص مقوی جنسی خود شناخته می شود، در واقع یک عسل خوب برای تقویت قوه جنسی است، اما تنها برای این مسئله نیست! بلکه دارای خواص متنوعی است که سرزندگی و حس خوب را به شما منتقل می کند. که احتمالاً به ترکیبات آروماتیک شهد یا گرده گل زعفران بر گردد.

این عسل دارای ویژگی های مقوی باء، مانند عسل های اقاقیا ، آفتابگردان و عسلک است.

این عسل نادر را می توان بیشتر در ایران، مراکش، یونان ، هند یا اسپانیا یافت. البته در برخی کشورها پرک های زعفران را در عسل گیاه دیگر مخلوط می کنند. و لیکن عسلی که ما تقدیم می کنیم حاصل کار و فعالیت زنبور عسل است. زمان تولید این عسل کوتاه بوده و به دوران گلدهی، دمای هوا، وضعیت بارش و ... بستگی دارد. به این دلیل تولید این عسل با دقت فراوان و کم است.

آنچه شما نیاز دارید در سایت هانی هاب موجوداست. عسل زعفران یک عسل با کیفیت خوب و عالی است. این عسل یک عسل بی نظیر است. بدون استثناء مشتریان ما جوان یا روحیه جوانی دارند. این عسل در بین جوانان امروزی بسیار پرطرفدار است. در واقع می توان با توجه به استقبال نسل جوان از این عسل، این عسل را عسل نسل جوان نامید. عسلی که طراوت و جوانی و شادابی را به شما هدیه می دهد. بی شک این عسل برای برخی از افراد جدای از خواص تغذیه ای، ویژگی های دارویی و شبه دارویی دارد. 

عسل زعفران از مزارع زعفران

خواص شگفت انگیز عسل زعفران

این عسل خواص شگفت انگیزی دارد که به برخی موارد مهم اشاره می کنیم. شاید پرداختن به همه این خواص برای درک کامل و مکانیسم اثر این عسل، ارزشمند و مفید باشد و لیکن برای جلوگیری از اتلاف وقت بسیاری از مشتریان ما به برخی از موارد مهم خواهیم پرداخت. علاقمندان می توانند موارد بیشتر را در پست «خواص کم نظیر عسل زعفران» مطالعه فرمانید.

        آرامبخش فوق العاده

کیفیت و مدت زمان نامناسب خواب بر کیفیت زندگی تأثیر می گذارد و می تواند برای بسیاری از افراد پیامدهای نامطلوبی برای سلامتی ایجاد کند. خواب درمانی های موجود دارای محدودیت هایی هستند، مانند ناتوانی در پایبندی به اصلاح رفتار شناختی یا خطر وابستگی به درمان های دارویی. عسل خام سابقه طولانی گزارش های حکایتی دارد که از استفاده از آن برای بهبود کیفیت خواب حمایت می کند. در تلاش برای ایجاد یک پایه شواهد برای عسل به عنوان یک کمک خواب، ما یک مطالعه اثبات اصول اولیه را برای ارزیابی امکان‌سنجی و اثربخشی بالقوه عسل برای بهبود کیفیت خواب تکمیل کردیم. نتایج مطالعه اولیه ما نشان می دهد که عسل در مقایسه با ملاتونین برای بهبود کیفیت خواب بدون عوارض جانبی بی خطر و موثر است.

شواهد مشاهده ای و نقل قول مشتریان ما از عسل به عنوان جایگزینی برای بهبود خواب حمایت می کند. در طول خواب، مغز معمولاً از ذخایر گلیکوژن کبد برای تأمین انرژی مداوم و کافی استفاده می کند. غذاهایی که ذخیره‌سازی گلیکوژن کبد را قبل از خواب تقویت می‌کنند ممکن است در دسترس بودن این منبع انرژی را تضمین کنند و بنابراین منجر به خواب بهتر می‌شوند. علاوه بر این، عسل ممکن است به دلیل محتوای احتمالی تریپتوفان (پیش ساز ملاتونین) تشکیل ملاتونین را افزایش دهد که هم به شروع خواب کمک می کند و هم باعث ترشح هورمون هایی می شود که ریکاوری کل بدن را در طول خواب تسهیل می کند (clinicaltrials).

        موثر در پیشگیری یا درمان سرماخوردگی /آنفلوانزا

آیا عسل بهتر از داروهای بدون نسخه و آنتی بیوتیک ها برای درمان سرفه و سرماخوردگی است؟ یک بررسی جدید از تحقیقات می‌گوید بله – اگرچه با توجه به این نکته که داروهای بدون نسخه در واقع تسکین چندانی برای گلودرد، سرفه‌های مداوم و گرفتگی بینی ندارند (منبع). به عبارت دیگر، نوار موفقیت چندان بالا نیست. (و آنتی بیوتیک ها برای عفونت های ویروسی مانند سرماخوردگی مطلقاً هیچ کاری نمی کنند.)

درمان سرماخوردگی با عسل ممکن است کمی غیرهادی و ایده آل گرایانه به نظر برسد، اما حداقل یک دهه است که توصیه استاندارد پزشکان برای کودکان بوده است. تحقیقات روی بزرگسالان و عسل کمی کمتر است: تنها پنج مورد از 14 مطالعه در بررسی تحقیقاتی جدید، که در 18 اوت در مجله BMJ Evidence-Based Medicine منتشر شده است.(در برگه جدید باز می شود)، بیماران بزرگسال را شامل می شد و چندین مورد از آن مطالعات شامل درمان های ترکیبی مانند عسل در قهوه یا شربت های عسل و گیاهی بود. (منبع)

        تقویت نیروی جسمی و جنسی 

تقریبا بیش از 500 سال قبل از میلاد مسیح، زمانی که فیسلوف یونانی بقراط عسل را برای افزایش میل جنسی تجویز کرد این شهد طلایی محرک محسوب می شده است. در کتاب مقدس فلسطین «سرزمین شیر و عسل» بود که نشان دهنده خیر و برکت بوده است. اعتقاد بر این است که عسل شهد آفرودیت، الهه عشق، تولید مثل و زیبایی یونان باستان بوده است. ابن سینا عسل را «غذای غذاها، نوشیندنی نوشیدنی ها، و داروی داروها» توصیف می کند. عسل حاوی کریسین، بور و ویتامین گروه ب است که میل جنسی را تحریک می کند. کریسین از تبدیل تستوسترون به استروژن جلوگیری می کند. بور ماده معدنی است که برای ساختن استخوان و بهبود هماهنگی عضلات لازم است و همانند کریسین از تبدیل هورمونی هم جلوگیری می کند. از سوی دیگر عسل می تواند سطح اکسید نیتریک را د خون افزایش دهد و اثرات مفیدی در افزایش طول رابطه دارد (Ashveilie). 

     خواص آنتی اکسیدانی(Springer)

عسل یک مایع طبیعی شیرین و پیچیده است که توسط زنبورهای عسل تشکیل می شود که به طور گسترده ای غنی از مواد شیمیایی گیاهی است. پلی فنول های مسئول فعالیت آنتی اکسیدانی عمدتا شامل فلاونوئیدها (هسپریتین، آپیژنین، کریزین، کورستین، لوتئولین، پینوبانکسین، گالانژین، میریستین، پینوسمبرین، کامفرول و غیره) و اسیدهای فنولیک (کافئیک، الاژیک، کلر سینیلیک، وانیلیک، الاژیک، کلر سینافرلیک، وانیلیک، رومیلیک، وانولیک، زونافرلیک، زونافرلیک، وانولیک، وانولیک، کلر سینافرلیک، الاژیک، زونافرلیک، وانولیک، گالانژین، پینوبانکسین و اسیدهای کوماریک) در اکثر عسل های سراسر جهان یافت شده است [Gheldof و همکاران، 2002؛ Baltrusaityte و همکاران، 2007]. علاوه بر پلی فنول ها، محصولات واکنش میلارد، آنزیم ها (کاتالاز، پراکسیداز و گلوکز اکسیداز)، کاروتنوئیدها و ویتامین ها (C و E) نیز به اثر آنتی اکسیدانی عسل کمک می کنند [Gheldof و همکاران، 2002، Aljadi و همکاران، 2004].

        کاهش یا درمان آلرژی

        کاهش مشکلات کبدی

        کاهش کلسترول خون

        کنترل فشار خون

        تسریع و بهبود زخم و سوختگی ها

        مناسب برای ماسک پوست

        درمان بیماری های پوستی

               و ...

یکی از نکات جالب این عسل، صادرات آن به سایر کشورهای خارجی است که توسط مشتریان ما صورت گرفته است. علیرغم مشکلات ما در انتقال عسل، و لیکن کیفیت عسل ما باعث شده است که مشتریان که مقدار کمی سفارش داده بودند، الان به مشتری ثابت تبدیل شده و سفارش خود را بیشتر کرده اند. البته این افتخاری برای ایران است که سبد عسل طبیعی آن بسیار گسترده است. سفره بزرگی که عسل زعفران یکی از گل های سر سبد آن است.

نکته مهم: این عسل در مزارع زعفران خراسان جنوبی تولید شده است.

نکته : عسل معمولا ترکیبی از چند گل است. هر چند رنگ غالب آن به نوع گرده غالب در منطقه بر می گردد.

سوال: آیا این عسل طبیعی است؟ یعنی زنبور تولید کرده است؟

بله این عسل کاملاً طبیعی است و توسط زنبور تولید شده است. زنبورداران ما کندوهای خود را در سطح مزارع زعفران مستقر کرده و زنبور بر روی گل های زعفران کار می کند.

سوال: آیا این عسل مخلوط سایر عسل ها با شربت زعفران نیست؟

خیر این عسل مخلوط نیست. این عسل با شربت زعفران متفاوت است. اصلا درصد آب آن فوق العاده پایین و کمتر از سایر عسل هاست. 

دلیل غلظت بالای رنگ و طعم بالای زعفران در این عسل چیست؟

با توجه به اینکه ما در زعفران فقط فرآورده خشک شده را داریم، قطعا با عسل که حاصل شهد و گرده گلهای زعفران است بسیار متفاوت است. رایحه و رنگ زعفران قطعا بیشتر از زعفران معمولی است. برای اینکه از شهد و گرده گل زعفران تشکیل شده است که توسط زنبور جمع آوری شده و تبدیل به عسل فوق العاده شده است.

مطالب بیشتر درباره این عسل 

خواص کم نظیر عسل زعفران

چه رنگی برای عسل خوب است؟

مزارع وسیع زعفران خاستگاه عسل زعفران طبیعی و خوشمزه

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات محصول

داده برگ

خواص درمانی
آرامبخش قوی
افزایش سطح انرژی بدن
بهبود سرماخوردگی
بهبود سلامت قلب
بهبود گرفتگی عروق
تقویت جنسی
تقویت حافظه
تقویت دستگاه گوارش
تقویت سیستم ایمنی
درمان آلرژی
درمان تهوع
درمان خشکی پوست
درمان عفونت رحم و واژن
درمان عفونت لثه
نظرات
بدون نظر
ارسال و مرجوعی
مشتریانی که این محصول را خریده اند نیز خرید کرده اند:
255,000 تومان
عسل کنار یا عسل سدر یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.
290,000 تومان
این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای...
275,000 تومان
عسل چهل گیاه با شهد و گرده گل های مختلفی تولید می شود. تنوع فلور گیاهی ایران فرصت تولید این عسل خوشمزه را فراهم می کند. عسل طبیعی چهل گیاه، با خواص آنتی اکسیدانی، مقوی جان و روح شما، موثر در درمان بیماری سرما خوردگی،...

تنظیمات

برای محصولات بیشتر کلیک کنید
هیچ محصولی پیدا نشد
 • 255,000 تومان
  عسل کنار یا عسل سدر یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.
  280,000 تومان
  عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است....
  290,000 تومان
  این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای...
 • ژله رویال مایعی است که توسط زنبور عسل برای ملکه تولید می شود. این ماده بسیار پرخاصیت بوده و در کشورهایی چون ژاپن بیشترین مصرف را دارد.  به طور خلاصه این ماده در موارد متعدد و بهبود مشکلات ناهنجاری ها و بیماری های زیر کاربرد دارد.

  ضد سرطان| تقویت سیستم ایمنی| تقویت قوه جنسی| بهبود علائم یائسگی| درمان سندرم پیش از قاعدگی | التیام زخم | کمک به کاهش اثرات زیانبار دیابت نوع 2

  200,000 تومان
  ژله رویال یا ژله شاهانه، یک محصول اسثتنایی، برای ایجاد طراوت و جوانی شما، کمک به درمان سرطان، تقویت قوای جسمی و جنسی بهترین قیمت
  ناموجودSold out
  230,000 تومان
  ژله رویال یا ژله شاهانه هدیه اسثتنایی طبیعت برای ایجاد طراوت و جوانی برای شما غذای ملکه، تقویت جنسی و همچنین کاهش اثرات تومورهای سرطانی از جمله خواص استثنایی آن است. ژل رویال تازه  با 60 تا 70 %رطوبت 16-12 % پروتئین...
 • به دانشنامه هانی هاب خوش آمدید

  هانی هاب به روز، مدرن و همگام با تغییرات دنیای دانش عسل شناسی، زنبورداری، فضایی را برای شما فراهم می کند تا جدیدترین و به روز ترین مقالات علمی را بخوانید. شما در هانی هاب به اخبار، مقالات پژوهشی، خلاصه مقالات، ترجمه مقالات، عسل درمانی و خواص انواع عسل دسترسی خواهید داشت. اگر نسبت به مطالب ارائه شده توسط نویسندگان هانی هاب پیشنهاد یا انتقادی داشته باشید، لطفاً بر ما منت بگذارید و آن را به ما حتماً منتقل فرمائید.

   شعار ما
  • مدرن و به روز
  • امنیت در ارائه خدمت
  • محافظت از هدیه طبیعت (عسل و ژله رویال)
  • ارسال سریع

  بیشتر بدانیم

  Panda theme

  عسل درمانی یکی از شاخه های جذاب پزشکی است. با شیوع بیماری کووید 19 تمام توجهات به سمت ترکیباتی که بتوانند بدن را در مواجهه با این ویروس خطرناک قوی تر کرده و سیستم ایمنی را تقویت نماید جلب شد. عسل یکی از آن ترکیبات است که برای آن هایی که از شر این بیماری خلاص شده اند معجزه گری بود که آن ها را از مهلکه مرگ و بیماری های دیگر پسا کرونا نجات داده است. عسل های مختلف خواص درمانی متفاوتی دارند در این بخش شما می توانید به خواص دارویی و درمانی عسل های مختلف مستند به مقالات علمی و تجربیات پزشکان در سرتاسر دنیا دست یابید. 

  توصیه می کنیم این مطالب را از دست ندهید. بیشتر بخوانیم.

  Panda theme

  ما در هانی هاب به دنبال ارائه مقالات جدید و به روز دنیای عسل هستیم. هانی پدیا با الهام از طبیعت شفاف، پاک و بدون جانبداری تجاری خواهد بود. علاقمندان و محققین و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را در این سایت به نام خود منتشر نمایند. منتظر شما هستیم. بیشتر بخوانیم

 • خدمات مشتریان

  ما ضمن ارائه خدمات متفاوت و محصولات با بهای مناسب، صادقانه در خدمت مشتریان عزیز هستیم. ما سایتی را فراهم کرده ایم که ضمن داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت، پرداخت امن را بر بستر شبکه بانکی کشور فراهم کرده ایم. بخش رسیدگی به درخواست و انتقادات شما مسئول رسیدگی به درخواست و شکایات شماست.

  • به فروشگاه آنلاین عسل خوش آمدید

   شاید برای شما سوالی مطرح باشد که محصولات ویژه ما چه محصولاتی است. کدام محصولات پرطرفدار هستند. کدام محصول دوباره توسط مشتریان ما تجدید سفارش شده اند. با ما باشید در این قسمت با این محصولات که طرفداران زیادی در این بین داشته است.

    Panda theme

    محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زعفران از عسل هایی بوده است که در نسل جوان طرفداران خاص خود را دارد. این عسل مقوی جسمی بوده و نیروی سرشار جوانی را دو چندان می کند. سرشار از آنتی اکسیدان است و شما را از شر بیماری های خطرناک محافظت می کند. عسل دیگر عسل گشنیز است که طرفداران خاص خود را یافته است. اگر ضعف بنیه جسمی دارید توصیه می کنیم این عسل را در آشپزخانه خود داشته باشید.

    توصیه می کنیم این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زعفران    خرید عسل گشنیز

    Panda theme

    ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. ترکیبی که شما را سرحال می کند. البته دوره مصرف آن هم متفاوت است و باید طبق دستورالعمل مربوطه مصرف شود.

    همین الان خرید می کنم.

   منو

   • 255,000 تومان
    عسل کنار یا عسل سدر یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.
    280,000 تومان
    عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است....
    290,000 تومان
    این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای...
   • ژله رویال مایعی است که توسط زنبور عسل برای ملکه تولید می شود. این ماده بسیار پرخاصیت بوده و در کشورهایی چون ژاپن بیشترین مصرف را دارد.  به طور خلاصه این ماده در موارد متعدد و بهبود مشکلات ناهنجاری ها و بیماری های زیر کاربرد دارد.

    ضد سرطان| تقویت سیستم ایمنی| تقویت قوه جنسی| بهبود علائم یائسگی| درمان سندرم پیش از قاعدگی | التیام زخم | کمک به کاهش اثرات زیانبار دیابت نوع 2

    200,000 تومان
    ژله رویال یا ژله شاهانه، یک محصول اسثتنایی، برای ایجاد طراوت و جوانی شما، کمک به درمان سرطان، تقویت قوای جسمی و جنسی بهترین قیمت
    ناموجودSold out
    230,000 تومان
    ژله رویال یا ژله شاهانه هدیه اسثتنایی طبیعت برای ایجاد طراوت و جوانی برای شما غذای ملکه، تقویت جنسی و همچنین کاهش اثرات تومورهای سرطانی از جمله خواص استثنایی آن است. ژل رویال تازه  با 60 تا 70 %رطوبت 16-12 % پروتئین...
   • به دانشنامه هانی هاب خوش آمدید

    هانی هاب به روز، مدرن و همگام با تغییرات دنیای دانش عسل شناسی، زنبورداری، فضایی را برای شما فراهم می کند تا جدیدترین و به روز ترین مقالات علمی را بخوانید. شما در هانی هاب به اخبار، مقالات پژوهشی، خلاصه مقالات، ترجمه مقالات، عسل درمانی و خواص انواع عسل دسترسی خواهید داشت. اگر نسبت به مطالب ارائه شده توسط نویسندگان هانی هاب پیشنهاد یا انتقادی داشته باشید، لطفاً بر ما منت بگذارید و آن را به ما حتماً منتقل فرمائید.

     شعار ما
    • مدرن و به روز
    • امنیت در ارائه خدمت
    • محافظت از هدیه طبیعت (عسل و ژله رویال)
    • ارسال سریع

    بیشتر بدانیم

    Panda theme

    عسل درمانی یکی از شاخه های جذاب پزشکی است. با شیوع بیماری کووید 19 تمام توجهات به سمت ترکیباتی که بتوانند بدن را در مواجهه با این ویروس خطرناک قوی تر کرده و سیستم ایمنی را تقویت نماید جلب شد. عسل یکی از آن ترکیبات است که برای آن هایی که از شر این بیماری خلاص شده اند معجزه گری بود که آن ها را از مهلکه مرگ و بیماری های دیگر پسا کرونا نجات داده است. عسل های مختلف خواص درمانی متفاوتی دارند در این بخش شما می توانید به خواص دارویی و درمانی عسل های مختلف مستند به مقالات علمی و تجربیات پزشکان در سرتاسر دنیا دست یابید. 

    توصیه می کنیم این مطالب را از دست ندهید. بیشتر بخوانیم.

    Panda theme

    ما در هانی هاب به دنبال ارائه مقالات جدید و به روز دنیای عسل هستیم. هانی پدیا با الهام از طبیعت شفاف، پاک و بدون جانبداری تجاری خواهد بود. علاقمندان و محققین و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را در این سایت به نام خود منتشر نمایند. منتظر شما هستیم. بیشتر بخوانیم

   • خدمات مشتریان

    ما ضمن ارائه خدمات متفاوت و محصولات با بهای مناسب، صادقانه در خدمت مشتریان عزیز هستیم. ما سایتی را فراهم کرده ایم که ضمن داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت، پرداخت امن را بر بستر شبکه بانکی کشور فراهم کرده ایم. بخش رسیدگی به درخواست و انتقادات شما مسئول رسیدگی به درخواست و شکایات شماست.

    • به فروشگاه آنلاین عسل خوش آمدید

     شاید برای شما سوالی مطرح باشد که محصولات ویژه ما چه محصولاتی است. کدام محصولات پرطرفدار هستند. کدام محصول دوباره توسط مشتریان ما تجدید سفارش شده اند. با ما باشید در این قسمت با این محصولات که طرفداران زیادی در این بین داشته است.

      Panda theme

      محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زعفران از عسل هایی بوده است که در نسل جوان طرفداران خاص خود را دارد. این عسل مقوی جسمی بوده و نیروی سرشار جوانی را دو چندان می کند. سرشار از آنتی اکسیدان است و شما را از شر بیماری های خطرناک محافظت می کند. عسل دیگر عسل گشنیز است که طرفداران خاص خود را یافته است. اگر ضعف بنیه جسمی دارید توصیه می کنیم این عسل را در آشپزخانه خود داشته باشید.

      توصیه می کنیم این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زعفران    خرید عسل گشنیز

      Panda theme

      ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. ترکیبی که شما را سرحال می کند. البته دوره مصرف آن هم متفاوت است و باید طبق دستورالعمل مربوطه مصرف شود.

      همین الان خرید می کنم.

     یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

     ورود به حساب کاربری

     یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

     ورود به حساب کاربری