دسته بندی ها

 • انواع عسل
 • ژله رویال
 • گرده گل
 • شگفت انگیزها

  Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

 • Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

×

ژله رویال تازه

ژله رویال یا ژله شاهانه هدیه اسثتنایی طبیعت برای ایجاد طراوت و جوانی برای شما

غذای ملکه، تقویت جنسی و همچنین کاهش اثرات تومورهای سرطانی از جمله خواص استثنایی آن است.

ژل رویال تازه 

با 60 تا 70 %رطوبت

16-12 % پروتئین

16-10 % قند

6-3 % چربی

2-3 % ویتامین، نمک ها، اسیدهای آمینه و ...

مطالعه بیشترنمایش کمتر
270,000 تومان
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

ناموجود
برند:
محبوب0
افزودن به لیست علاقمندی
شرح

فواید ژله رویال چیست؟

مواد تشکیل دهنده |علائم یائسگی| سندرم پیش از قاعدگی | التیام زخم | دیابت نوع 2| ایمنی |نحوه استفاده

تقاضا برای ژل رویال  هر سال در حال افزایش است و به طور کلی بازار غذاهای کاربردی نیز افزایش می یابد (منبع1). ژله رویال یک ماده سفید خامه ای با محتوای مواد مغذی بالا است که زنبورهای جوان برای تغذیه لارو ملکه زنبور عسل درست می کنند. ادعاهایی وجود دارد که طیف وسیعی از مزایای سلامتی را ارائه می دهد، مانند کاهش علائم سندرم پیش از قاعدگی و حمایت از بهبود زخم. ژل رویال بسیار مغذی است و ممکن است خواص ضد باکتری، آنتی اکسیدانی و ضد التهابی داشته باشد. این خواص ممکن است مسئول بسیاری از ادعاهای سلامتی در مورد آن باشد. مردم معمولاً آن را به صورت خوراکی مصرف می کنند یا مستقیماً روی پوست قرار می دهند. تحقیقات نشان می دهد که برخی از مواد مغذی موجود در ژل رویال برای سلامتی مفید هستند. با این حال، شواهد کمی وجود دارد که این فواید به طور خاص از خود آن ناشی می شود. در این مقاله به بررسی فواید بالقوه ژل رویال و علمی که این ادعاها را تایید می کند، می پردازیم.

این ماده، محصول ترشح غدد سفالیک زنبورهای پرستار است که قرن ها به دلیل خواص فوق العاده و اثرات سلامتی آن مورد استفاده قرار گرفته است. خواص بیولوژیکی و اثرات متعددی برای آن در نظر گرفته شده است: آنتی اکسیدان، نوروتروفیک، هیپوگلیسمی، هیپوکلسترول و محافظ کبد، کاهش فشار خون و تنظیم کننده فشار خون، ضد تومور، آنتی بیوتیک، ضد التهاب، تعدیل کننده ایمنی و ضد حساسیت، مقوی عمومی و ضد پیری. ژل رویال یکی از محصولات زنبور عسل است که بیشتر مورد مطالعه قرار گرفته است، اما هنوز چیزهای زیادی در مورد بیوشیمی و فعالیت بیولوژیکی آن در تحقیقات آینده برای سلامتی و زندگی ما وجود دارد(منبع 2).

مواد تشکیل دهنده ژل رویال تازه

ژله رویال حاوی درصد بالایی از پروتئین و کربوهیدرات است. درمحتوای غذایی منبع مورد اعتماد ژل رویال به خودی خود یک مزیت بالقوه است زیرا این ماده طیف وسیعی از مواد مغذی ضروری را فراهم می کند که برای سلامتی ضروری هستند.

ژل رویال شامل:

آب (50 تا 60 درصد)

پروتئین (18 درصد)

کربوهیدرات (15 درصد)

لیپیدها (3 تا 6 درصد)

نمک معدنی (1.5 درصد)

مقادیر کمی ویتامین و مواد معدنی در ژل رویال وجود دارد، از جمله چندین نوع ویتامین B. همچنین حاوی مقداری پلی فنل است که نوعی ماده شیمیایی گیاهی است که سرشار از آنتی اکسیدان است.

علائم یائسگی

ژله رویال تازه ممکن است علائم یائسگی را تسکین دهد . مطالعه ای در سال 2011 به بررسی تأثیر ترکیب چهار ماده طبیعی از جمله ژل رویال بر علائم قاعدگی پرداخت. محققان به 120 زن یا یک کپسول حاوی چهار ماده یا یک دارونما دو بار در روز طی 4 هفته دادند. زنان در هر دو گروه کاهش علائم را مشاهده کردند، اما کسانی که کپسول مصرف کردند به طور قابل توجهی نتایج بهتری نسبت به گروه دارونما داشتند. یک مطالعه جدیدتر نشان داد که مصرف روزانه 150 میلی گرم ژل رویال به مدت 3 ماه می تواند به بهبود سطح کلسترول در زنان یائسه سالم کمک کند.

سندرم پیش از قاعدگی

ژل رویال ممکن است برای افراد مبتلا به سندرم پیش از قاعدگی نیز مفید باشد. در یک مطالعه در سال 2014 ، محققان به 110 شرکت‌کننده یک کپسول ژل رویال یا دارونما یک بار در روز در طول دو دوره قاعدگی دادند. شرکت‌کنندگانی که کپسول‌های ژل رویال را مصرف کردند، علائم سندرم پیش از قاعدگی را در طول 2 ماه کمتر مشاهده کردند.

التیام زخم

بر اساس برخی تحقیقات، ژل رویال می تواند روند بهبود زخم را تسریع کند. نتایج یک مطالعه آزمایشگاهی در مجله Nutrition Research and Practice نشان داد که ژل رویال ممکن است به طور قابل توجهی حرکت فیبروبلاست ها را به سمت زخم افزایش دهد. فیبروبلاست ها نوعی سلول هستند که روند بهبود زخم را هماهنگ می کنند.

دیابت نوع 2

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ژل رویال ممکن است برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 فوایدی داشته باشد . در یک مطالعه ، 50 شرکت کننده زن مبتلا به دیابت نوع 2 یا یک دوز 1 گرمی ژل رویال یا دارونما را یک بار در روز به مدت 8 هفته دریافت کردند. نتایج نشان داد که مصرف ژل رویال ممکن است منجر به کاهش سطح گلوکز خون شود. سطوح پایین گلوکز در خون برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مفید است. با این حال، محققان خاطرنشان می کنند که مطالعات بیشتری با تعداد بیشتری از شرکت کنندگان ضروری است.

ایمنی

اگر فردی بعد از مصرف ژل رویال دچار خارش یا کهیر شدید شد باید با پزشک مشورت کند. ژل رویال یک درمان طبیعی است و بنابراین، تحت نظارت سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) قرار ندارد. در واقع، هیچ ارزیابی رسمی ایمنی ژل رویال توسط FDA یا هر نهاد نظارتی دیگری وجود ندارد. در نتیجه، محتویات محصولات ژل رویال ممکن است متفاوت باشد. گزارشی ازسازمان بهداشت جهانی (WHO)می گوید ممکن است ژل رویال در برخی افراد واکنش های آلرژیک ایجاد کند. افراد مبتلا به آسم یا سایر آلرژی ها ممکن است در معرض خطر بیشتری برای واکنش باشند. در صورت بروز هر یک از علائم زیر پس از مصرف ژل رویال، مشورت با پزشک ضروری است:

خارش بیش از حد

خس خس سینه یا سایر مشکلات تنفسی

مشکلات گوارشی، مانند درد شکم یا اسهال

سرگیجه یا گیجی

حالت تهوع

استفراغ

ژل رویال همچنین ممکن است با برخی داروها مانند داروهای فشار خون تداخل داشته باشد. توصیه می شود قبل از مصرف ژل رویال با پزشک مشورت کنید تا از هرگونه تداخلات مضر جلوگیری شود.

نحوه استفاده از آن

نحوه استفاده از ژل رویال می تواند به اشکال مختلف باشد. می توان ژل رویال را به صورت خوراکی مصرف کرد یا مستقیماً روی پوست مالید. لذداست ژل رویال تازه ممکن است منجر به یک ماده ژل مانند شود، اما سایر انواع ژل رویال در فریزر خشک می شوند. همچنین می‌تواند به شکل پودر در یک قرص یا کپسول باشد که ممکن است حاوی سایر مواد پرکننده باشد. در حالی که هیچ دستورالعمل رسمی در مورد دوز وجود ندارد، ضروری است که با مقادیر بسیار کم ژل رویال شروع کنید. افراد در صورت بروز واکنش آلرژیک باید فورا مصرف ژل رویال را قطع کنند. مطالعات با کیفیت بسیار کمی در مورد ژل رویال وجود دارد و بسیاری از تحقیقات موجود در مورد حیوانات است. تحقیقات بسیار بیشتری برای تعیین اینکه آیا این ادعاهای سلامتی معتبر هستند یا نه، ضروری است. افراد ممکن است ژل رویال را با خیال راحت در مقادیر متوسط ​​مصرف کنند، اما در صورت مشاهده هرگونه نشانه ای از واکنش، فوراً مصرف آن را متوقف کنند.

خواص ژله رویال

 •      ضد التهاب.
 •      ضد چربی خون محافظت از قلب و عروق
 •      بازده انرژی ؛ استقامت رفاه عمومی؛ طول عمر را ارتقا می دهد.
 •      ایمنی را افزایش می دهد.
 •      ضد کم خونی
 •      پشتیبانی از استخوان
 •      ضد ملانوژنیک.
 •      ضد تکثیر.
 •      شناخت را بهبود می بخشد حافظه را تقویت می کند.
 •      پوست سالم.
 •     ضددیابت

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات محصول

شیت داده

خواص درمانی
افزایش طول عمر
بهبود مشکلات مغز استخوان
تحریک تولید گلبولهای قرمز و کاهش کم خونی
تقویت جنسی
تقویت سیستم ایمنی
ضد سرطان
موثر در درمان سرطان
کاهش خطر ابتلا به دیابت
محل تولید
استان گلستان
گرید
ممتاز (++A)
ارسال و مرجوعی
نظرات
بدون نظر

یک نظر بدهید

 • کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟:
این محصول را با کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
آپلود تصاویر:
تصاویر را اینجا رها کنید یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری