دسته بندی ها

 • انواع عسل
 • ژله رویال
 • گرده گل
 • شگفت انگیزها

  Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

 • Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

×

عسل سیاه تلو

عسل سیاه تلو این عسل از شهد درختان سیاه تلو یا قره تیکن که گلهای زردی دارد، به دست می آید. دستان ما این گیاه نمی رسد! و اگر هم برسد این گیاه خارهای زیادی دارد و لیکن با شهد خوب خوب میزبان زنبور عسل است. گل های اساطیری این گیاه، پایه یکی از بهترین عسل های ایران است. این عسل یک عسل خوشمزه بوده و طرفداران زیادی دارد. این عسل دیررس بوده و دیرتر رس می بندد.

عسل خوشمزه

عسل ملایم

تقویت دستگاه گوارش (درمان اسهال و یبوست)

تصفیه خون

مطالعه بیشترنمایش کمتر
300,000 تومان
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

آخرین موجودی 1 قلم
برند:
محبوب1
افزودن به لیست علاقمندی
شرح

سیاه‌تَلو از درختان بومی ایران است.

در بسیاری از مناطق گلستان، سیاه تلو در حاشیه مزارع برای محافظت از حیوانات وحشی در مناطق نزدیک به جنگل استفاده شده و شاید در نگاه اول خارهای آن جلب توجه کند و لیکن گلهای این  درختچه شهد بسیار خوبی دارد که عسل آن دیرتر رس (کریستاله) می زند.

ویژگی های عسل سیاه تلو یا قره تیکن

ساکارز زیر 3

رطوبت 15 تا 20 درصد

رنگ طلایی روشن

زمان گلدهی در گلستان اواخر اردیبهشت تا اول تیرماه

مدت زمان گلدهی کوتاه 3 تا 5 هفته

مشخصات ظاهری

گلها زردرنگ و در گل‌آذین خوشه جای دارند و در بهار؛ از اواسط فروردین تا اواسط خرداد شکوفه می دهند. میوه آن کروی‌شکل و به‌رنگ سبز مایل به زرد است که در پاییز قهوه‌ای می‌شوند. درون هر میوه یک دانه وجود دارد.

زیستگاه

بومی جنوب اروپا، شمال آفریقا و منطقه مدیترانه تا جنوب غربی آسیا، ایران، تاجیکستان و شمال چین است. در ایران از اَرَسباران و دامنه‌های جنگلی کوه‌های البرز تا گلیداغ و در آذربایجان و غرب کشور در کوه‌های زاگرس تا فارس می‌روید. . در بعضی نواحی نیز به عنوان زینت ویا به منظور جلوگیری از وارد شدن چهارپایان و حیوانات وحشی در مزارع، در حاشیه این اماکن کاشته می‌شود.

اطلاعات بیشتر درباره عسل سیاه تلو

عسل تک گل سیاه تلو محصولی با تولید محدود و ویژگی‌های عطری متمایز در مقایسه با سایر عسل‌های تک گل (مریم گلی، رزماری و غیره) است. اطلاعات کمی در مورد این عسل در دسترس است و فقط چند مقاله در منبع گل آن وجود دارد. سیاه تلو یک گیاه دارویی سنتی مدیترانه‌ای و آسیایی است (هم‌چنین خار مسیح) که معمولاً به عنوان ادرارآور و ضد اسهال و روماتیسم استفاده می‌شود. در اواخر خرداد و ابتدای تابستان شکوفا می شود و به ویژه در مناطق وسیعی از مدیترانه و ایران یافت می شود. گلیکوزیدها و تانن‌های فلاونوئیدی در قسمت‌های مختلف گیاه وجود دارند، در حالی که اسیدهای آمینه، آلکالوئیدها و استرول‌ها در پوست و میوه‌ها یافت می‌شوند . ترکیبات فلاونوئیدی اصلی ایزوکورسیترین، روتین، هیپروسید و یک کوئرستین-3-O-تری گلیکوزید بودند(yercovic).

عسل سیاه تلو یک عسل گل تک گل با ارزش آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی بالا است. با توجه به پژوهش های مختف، ترکیبات فنلی موجود در این عسل به عنوان اثر انگشت. سطوح عمده اسید کافئیک، پروتوکاتکیک اسید، کریزین، پینوسمبرین و CAPE شناسایی شد (MALKOÇ). اطلاعات به دست آمده اطلاعات مهمی را در علامت گذاری جغرافیایی عسل و کدکس عسل ارائه می دهد.

خواص درمانی گیاه سیاه تلو

این گیاه از قدیم‌الایام مورد شناسایی مردم بوده و از آن تحت نام‌های rhamnos, paliurus استفاده‌های درمانی بعمل می‌آمده‌است. سابقاً به عنوان قابض، مقوی، مدر، ضد نزله مصرف می‌شده‌است. ریشه و برگ این گیاه جهت رفع بیماری‌های نزله و اسهال به کار می‌رفته‌است. میوه گیاه به‌طوری که در کتب علمی و داروئی جدید منعکس است دارای اثر مدر و دفع‌کننده اسید اوریک خون و اوره است؛ و از آن می‌توان جهت کاهش کلسترول خون نیز استفاده به عمل آورد. در رفع رسوبات اداری مؤثر واقع می‌شود. بعلاوه مصرف آن باعث پایین آمدن فشار خون می‌گردد. برای کاهش قند خون و دیابت مفید دانسته شده‌است.

خواص عسل سیاه تلو

انرژی زا و تقویت بنیه جسمی

تقویت معده و دستگاه گوارش (درمان اسهال و یبوست به همراه گرده گل)

کمک به دفع انگل های دستگاه گوارش

تقویت سیستم ادراری ( کمک به دفع سنگ های کلیه)

موثر در سردردهای میگرنی

موثر در کاهش درد و درمان آرتروز

موثر در کاهش دردهای میگرنی

برخی سوالات مهم
آیا می دانید عسل خام چیست؟

عسل خام به عسلی گفته می شود که حرارت ندیده است. برخی افراد برای اینکه عسل رس بسته را که شبیه شکرک هست، حرارت می دهند. کریستال ها با دمای بالا گسسته شده و حالت مایع پیدا می کند و لیکن این فرایند باعث از بین رفتن آنزیم های طبیعی و پروتئین های عسل می شود. ما در هانی هاب عسل را حرارت نمی دهیم و تمام عسل های ما خام هستند.

آیا عسل های هانی هاب گواهی کیفیت معتبر دارد؟

عسل های ما در آزمایشگاه معتبر مورد آنالیز قرار گرفته و نتایج آن در هانی هاب موجود است. ما ضمن اینکه خوشنامیم، گواهی کیفی عسل را نیز تقدیم حضورتان می کنیم.

خرید از هانی هاب چه مزیتی نسبت به بقیه مراکز عرضه عسل دارد؟

هانی هاب بدون واسطه، عسل را از زنبوردار به شما تقدیم می کند. ما زنبورداریم.

دلیل اول تضمین کیفی : تمام عسل های هانی هاب طبیعی و بدون شکر هستند.ما تضمین کیفی آزمایشگاهی تقدیم حضور می کنیم.

دلیل دوم قیمت مناسب: عسل های هانی هاب به دلیل حذف واسطه 20 تا 100 درصد قیمت پایین تری دارند. ما زنبورداریم و واسطه ای بین ما و شما نیست. شما با خرید از ما پول خود را ذخیره می کنید.

دلیل سوم  سبد گسترده عسلی در هانی هاب: شما سبد عسلی گسترده ای در هانی هاب پیش روی خود دارد. تقریبا تمام عسل های طبیعی مطرح ایران را در هانی هاب پیدا می کنید. نیازی نیست برای عسل خاص خود خیلی سرکله بزنید و به جاهای مختلف سر بزنید ما عسل طبیعی دلخواه شما را به صورت پستی برای شما بی دردسر ارسال می کنیم.

دلیل چهارم ضمانت عودت وجه. ممکن است به دلیل ذائقه متفاوت انسان ها، شما از یک عسل خوشتان نیاید. نگران نباشید شما می توانید عسل را برای ما مرجوع کرده و وجه خود را دریافت نمائید.

چرا باید به هانی هاب اعتماد کنم؟

هانی هاب یکی از سایت های معتبر عرضه عسل در ایران و دنیاست. عسل های هانی هاب به اقصی نقاط ایران و حتی قاره اروپا و هند صادر شده است. و جالب است که مشتریان ما ثابت بوده و هانی هاب را رها نمی کنند. هانی هاب همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و در ضمن ما خود را متعهد به اجرای تعهدات مشتریان گرامی می دانیم.

درخت سیاه تلو منبع عسل سیاه تلو

برای توضیحات بیشتر به مقاله خواص عسل سیاه تلو مراجعه کنید.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات محصول

شیت داده

خواص درمانی
آرامبخش قوی
اثرات ضد باکتریایی
افزایش سطح انرژی بدن
بهبود سرماخوردگی
درمان اختلالات خواب
درمان درد مفاصل
ضد سرطان
کاهش استرس و اضطراب
کاهش حرارت بدن
محل تولید
استان گلستان
گرید
ممتاز (++A)
ارسال و مرجوعی
شهد غالب
نظرات(1)
مجموع امتیاز
5
1 نظر
کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟
(5)
شیرین(1) جالب(1)

یک نظر بدهید

 • کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟:
این محصول را با کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
آپلود تصاویر:
تصاویر را اینجا رها کنید یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

منو

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری