fa en ru

دسته بندی ها

 • انواع عسل
 • ژله رویال
 • گرده گل
 • شگفت انگیزها

  Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

 • Panda theme

  محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

  این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

  Panda theme

  ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

  خرید ژله رویال

×

عسل ترنجبین

عسل ترنجبین یا گزانگبین عسلی است درمان کننده دردها کلیوی، مجاری ادار و دفع کننده سنگ کلیه و مثانه. منشاء این عسل ترشحات خار شتر است که درمان کننده بواسیر و زخم های مقعدی می باشد. این عسل خواص ضد توموری و ضد التهابی ثابت شده ای دارد.

مطالعه بیشترنمایش کمتر
295,000 تومان
راهنمای انتخاب عسل
انواع عسل های ما
نام عسل گل غالب منطقه برداشت رنگ پرطرفدار
جنگل گل درختان و بوته های جنگلی جنگل های استان گلستان قهوه ای - زرد 8
نمدار گل درختان و بوته های جنگلی و درخت نمدار جنگل های استان گلستان زرد تا قهوه ای 9
گشنیز گیاهان مزرعه ای و گل گشنیز استان همدان قهوه ای متمایل به سبز 10
کُنار گل های منطقه جنوب و درخت کندر یا سدر استان بوشهر قهوه ای 9
زعفران گل های زعفران استان خراسان جنوبی قهوه ای مایل به قرمز 10
گون گل های دشت ها و گون استان سمنان کهربایی 8
آویشن گل های دشت و آویشن کوه پایه های البرز و سبلان قرمز 10
مرکبات گل های بهارنارنج، پرتقال، نارنگی و ... باغات مرکبات شمال  زرد روشن 8
ترنجبین بوته های خارشتر سمنان و شمال گلستان قهوه ای تیره 6
خارشتر گل های خارشتر سمنان و شمال گلستان زرد روشن 8
زرین گل های جنگلی، جنوب و شمال ایران استان بوشهر، گلستان قهوه ای روشن 10
شما چگونه عسل خود را انتخاب می کنید؟

ابتدا باید ریلکس باشید و به ذائقه خود دقیق بیاندیشید. شما چه طبعی را دوست دارید؟ این اول راه است.
دوم اینکه به مقاله «راهنمای کامل طبع شناسی عسل » در دانشنامه هانی هاب مراجعه کنید.
سوم راهی سومی که می توانید انتخاب کنید مشاوره با ما و یا متخصصان در این زمینه است. و لیکن این شما هستید که انتخاب می کنید. 
البته در انتخاب عسل وسواس به خرج ندهید. فقط اگر بیماری خاصی دارید با پزشک خود مشورت کنید.

دلخواه0
افزودن به لیست علاقمندی
شرح

عسل ترنجبین یک عسل فوق العاده از ترشحات گیاه خارشتر است. خارشتر گیاهی از خانواده پروانه آساها و بقولات (لگومینوز) بوده در مناطق نیمه مرطوب و نیمه خشک در تمام نقاط ایران، شمال گلستان، سمنان، خراسان، آذربایجان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان ، کرمان، یزد و خوزستان  می روید. ترنگبین یا ترانگبین به شیرابه های قرمز تا قهوه ای برگ و ساقه های گیاه خارشتر گفته می شود. در انگلیسی به آن  و در عربی ترنجبین نامیده می شود. این عصاره در اواخر تابستان و اوایل پاییز توسط زنبور عسل استفاده شده و عسل تیره ای تولید می شود که خواص اثبات شده ای در درمان بیماری آرتروز، درد مفاصل، درمان بواسیر، دردهای مثانه و پروستات دارد.

عسل ترنجبین تنها عسلی است که از شهد گل به دست نمی آید. از دو منبع می آید - از ترشحات شیرین درختان و از ترشحات شیرین شته ها.

عسل ترنجبین یا مانا مورد استقبال افرادی است که به گرده گل آلرژی دارند. اگر عسل طبیعی و مرغوب باشد. یک واقعیت عجیب این است که این عسل خام 7 برابر بیشتر از عسل اقاقیا دارای مواد معدنی است. اگر بخواهیم با عسل چند گل مقایسه کنیم، میزان قند آن متفاوت است.

رنگ عسل ترنجبین قهوه ای، با رنگ مایل به سبز، مایل به قرمز یا مشکی مشخص است. این بستگی به گیاهان از جمع آوری شده است. طعم آن نسبت به سایر عسل های ارگانیک خام متفاوت است. به دلیل سطح بالای مواد معدنی، طعم آن بیشتر کاراملی می شود.

یکی از ویژگی های بارز عسل ترنجبین، سطح بالای ملیزیتوز است که به همین دلیل هضم این عسل ارگانیک سخت تر است. درصد ملیزیتوز می تواند 10٪ تا تقریبا 30٪ باشد. این بستگی به آب و هوا، فصل دارد، عسل گیاه آن را جمع آوری کرده است. هرچه سطح ملیزیتوز کمتر باشد، کیفیت عسل بالاتر است.

طعم عسل ترنجبین خیلی قوی نیست. هنگامی که در حال باز کردن شیشه هستیم، می توان طعم ملایم رزین را حس کرد.

حاوی آنتی اکسیدان ها و سطح بالایی از اجزای زیست فعال است. سطح آنزیم و مواد آنتی بیوتیکی آن بیشتر از عسل خامی است که از گل ها، عسل چند گل، عسل لیندن یا  عسل کلزا جمع آوری می شود.

با حرارت دادن، عسل شهد خاصیت ضدباکتریایی خود را از دست می دهد، اما عسل ترنجبین حتی تا 100 درجه سانتیگراد نیز خاصیت ضد باکتریایی خود را حفظ می کند. اغلب در درمان اسپاسموفیلی برای نوجوانان، در درمان راشیت برای کودکان و نوجوانان یا پوکی استخوان برای بزرگسالان و سالمندان توصیه می شود. مردم.

خواص عسل گزانگبین

 حاوی ساکارز کم و غنی از مواد معدنی، ویتامین‌ها، پلی فنول‌ها و فلاونوئیدها است. این عسل  به علت اینکه در مناطقی رشد می کند که پسماندها و آلاینده های محیطی کمتری وجود دارد یک عسل سالم و فاقد پسماندهای شیمیایی مضر است.

این  محصول از خواص عمومی عسل از جمله مقوی، انرژی زا و موثر در بیماری های تنفسی و خواص دارویی خاص خود برخوردار است.

تقویت دستگاه گوارش: مصرف این ماده خوراکی باعث تقویت معده و بهبود عملکرد روده‌ها  و گاستریت و زخم معده می‌شود.

تقویت سیستم ایمنی بدن: این ماده خوراکی با دو مکانیسم الف) خواص ضدمیکروبی و ب) تنظیم غدد اندوکرین سیستم ایمنی را تقویت می کند.

ضد سرطان: آنتی‌اکسیدان‌های آن از انواع سرطان پیشگیری می کند.

درمان پروستات: از دیگر خواص این خوراکی خوشمزه برای درمان پروستات است. خواص دارویی این محصول درد و ورم ناشی از بیماری را کاهش داده و بواسیر خونین را درمان می کند.

تقویت مغز و اعصاب:  این ماده خوراکی آرامبخش بوده و مصرف آن چون داروهای افسردگی طبیعی و بدون عوارض عمل کرده و مغز و اعصاب را تقویت می‌کند.

درد در مفاصل ، این محصول درد مفاصل و  ماهیچه ها پس از اعمال شدید بدنی را می کاهد و در درمان روماتیسم، سیاتیک و آرتروز کمک می کند.

- موثر در بیماریهای عفونی (استرپتوکوک ، استافیلوکوک ، باسیل اسهال خونی)

- حذف نمک  سربار بدن 

ترکیبات ترنجبین

ترنجبین حاوی ترکیبات قندی مختلفی چون گلوکز و فروکتوز، ساکاروز و تری ساکارید است که به راحتی در آب حل می‌شود.

عسل گزانگبین در مقالات علمی

پلی ساکاریدهای عسل ترنجبین مشتق شده از عسل ترنجبین، که یک قند دانه ای زرد روشن است که از مایع ترشح شده خارشتر تغلیظ شده است. عسل ترنجبین، بیش از 2000 سال است که به طور گسترده به عنوان یک ماده دارویی گیاهی در چین استفاده می شود. علاوه بر این، جزء اصلی عسل ترنجبین، پلی ساکاریدهایی هستند که مسئول خواص تعدیل کننده ایمنی، آنتی اکسیدانی و ضد توموری هستند(کای و همکاران، 2021).  هان و همکاران گزارش کرده‌اند که پلی ساکاریدهای عسل ترنجبین می‌تواند تکثیر ماکروفاژهای RAW264.7 را بهبود بخشد و ترشح سیتوکین TNF-α را در شرایط آزمایشگاهی افزایش دهد. همچنین، گروه تحقیقاتی کای و همکاران (2021) اخیراً پلی‌ساکاریدهای عسل ترنجبین را یافته‌اند که از عسل ترنجبین با میانگین وزن مولکولی 46.8 کیلو دالتون استخراج و خالص شده‌اند.  پلی ساکاریدهای عسل عمدتاً از رامنوز، مانوز، گلوکز و گالاکتوز در نسبت مولی مونوساکارید 2.11: 3.80: 4.19: 7.43 تشکیل شده بود. از سوی دیگر در مطالعه ای جدید پلی ساکاریدهای عسل ترنجبین بر میکروبیوم روده موثر بوده و به عنوان سدی در برابر عوامل بیماری زا عمل می کند (کای و همکاران، 2021). 

در مطالعه ای دیگر اثرات پلی ساکاریدهای ترنجبین محصور شده در داخل PLGA به عنوان یک سیستم تحویل واکسن باعث افزایش ایمنی تطبیقی شد (وزیمن و همکاران، 2019).

ما این محصول فوق العاده را تقدیم وجود شریف شما می کنیم.

عسلی که بی شک یکی ازداروهای طبیعی و ویژه ی هانی هاب بوده و ما در افرادی که مشکلات بالا را دارند، مصرف آن را توصیه می کنیم. 

مطالعه بیشترنمایش کمتر
مشخصات محصول

شیت داده

خواص درمانی
تقویت جنسی
تقویت سیستم ایمنی
تقویت کلیه و مثانه
درمان اختلالات خواب
درمان درد مفاصل
درمان عفونت رحم و واژن
رفع و درمان بیماری پروستات
ضد اسپاسم (اسپاسم عضلات صاف را در طول دستگاه گوارش کاهش می دهد)
موثر در درمان آرتروز
کمک به درمان بواسیر
محل تولید
استان خراسان شمالی
استان گلستان
گرید
خوب (A)
ارسال و مرجوعی
نظرات(2)
مجموع امتیاز
5
2 نظرات
کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟
(5)

یک نظر بدهید

 • کیفیت محصول ما چند ستاره می گیره؟:
این محصول را با کلمات ساده و کوتاه توصیف کنید.
آپلود تصاویر:
تصاویر را اینجا رها کنید یا برای آپلود کلیک کنید.

تنظیمات

 • 350,000 تومان
  عسل کنار یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.
  350,000 تومان
  عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است....
  325,000 تومان
  این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای...
 • ژله رویال مایعی است که توسط زنبور عسل برای ملکه تولید می شود. این ماده بسیار پرخاصیت بوده و در کشورهایی چون ژاپن بیشترین مصرف را دارد.  به طور خلاصه این ماده در موارد متعدد و بهبود مشکلات ناهنجاری ها و بیماری های زیر کاربرد دارد.

  ضد سرطان| تقویت سیستم ایمنی| تقویت قوه جنسی| بهبود علائم یائسگی| درمان سندرم پیش از قاعدگی | التیام زخم | کمک به کاهش اثرات زیانبار دیابت نوع 2

  ناموجودSold out
  230,000 تومان
  ژله رویال یا ژله شاهانه هدیه اسثتنایی طبیعت برای ایجاد طراوت و جوانی برای شما غذای ملکه، تقویت جنسی و همچنین کاهش اثرات تومورهای سرطانی از جمله خواص استثنایی آن است. ژل رویال تازه  با 60 تا 70 %رطوبت 16-12 % پروتئین...
 • به دانشنامه هانی هاب خوش آمدید

  هانی هاب به روز، مدرن و همگام با تغییرات دنیای دانش عسل شناسی، زنبورداری، فضایی را برای شما فراهم می کند تا جدیدترین و به روز ترین مقالات علمی را بخوانید. شما در هانی هاب به اخبار، مقالات پژوهشی، خلاصه مقالات، ترجمه مقالات، عسل درمانی و خواص انواع عسل دسترسی خواهید داشت.

  خواندن مقالات بیشتر

  Panda theme

  عسل درمانی یکی از شاخه های جذاب پزشکی است. با شیوع بیماری کووید 19 تمام توجهات به سمت ترکیباتی که بتوانند بدن را در مواجهه با این ویروس خطرناک قوی تر کرده و سیستم ایمنی را تقویت نماید جلب شد. عسل یکی از آن ترکیبات است که برای آن هایی که از شر این بیماری خلاص شده اند معجزه گری بود که آن ها را از مهلکه مرگ و بیماری های دیگر پسا کرونا نجات داده است. عسل های مختلف خواص درمانی متفاوتی دارند در این بخش شما می توانید به خواص دارویی و درمانی عسل های مختلف مستند به مقالات علمی و تجربیات پزشکان در سرتاسر دنیا دست یابید. 

  توصیه می کنیم این مطالب را از دست ندهید. بیشتر بخوانیم.

  Panda theme

  ما در هانی هاب به دنبال ارائه مقالات جدید و به روز دنیای عسل هستیم. هانی پدیا با الهام از طبیعت شفاف، پاک و بدون جانبداری تجاری خواهد بود. علاقمندان و محققین و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را در این سایت به نام خود منتشر نمایند. منتظر شما هستیم. بیشتر بخوانیم

 • خدمات مشتریان

  ما ضمن ارائه خدمات متفاوت و محصولات با بهای مناسب، صادقانه در خدمت مشتریان عزیز هستیم. ما سایتی را فراهم کرده ایم که ضمن داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت، پرداخت امن را بر بستر شبکه بانکی کشور فراهم کرده ایم. بخش رسیدگی به درخواست و انتقادات شما مسئول رسیدگی به درخواست و شکایات شماست.

  • Panda theme

   محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

   این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

   Panda theme

   ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

   خرید ژله رویال

  منو

  • 350,000 تومان
   عسل کنار یکی از عسل های جنوب ایران است. این عسل در جشنوارهای بین المللی به عنوان یکی از نمایندگان عسل ایران حائز رتبه برتر در بین عسل های جهان شده است. این عسل یک عسل خوشمزه، مقوی جسمی و محرک قوای جنسی است.
   350,000 تومان
   عسل زعفران یک عسل طبیعی خاص از شهد و گرده گل زعفران است. زعفران گرانترین ادویه در جهان است. و عسل آن هم فوق العاده پرطرفدار است. یک عسل کمیاب و پر خاصیت. این به دلیل خواص فوق العاده تغذیه ای و دارویی زعفران است....
   325,000 تومان
   این عسل ناب، عسلی است که از مزارع پرخاصیت گشنیز ایران به دست آمده است. گیاه گشنیز در سبد هر آشپزی که به دنبال سلامتی است پیدا می شود. این عسل با خواص شگفت انگیز خود یک عسل ناب، طبیعی، تازه و بدون شکر بوده و آن را برای...
  • ژله رویال مایعی است که توسط زنبور عسل برای ملکه تولید می شود. این ماده بسیار پرخاصیت بوده و در کشورهایی چون ژاپن بیشترین مصرف را دارد.  به طور خلاصه این ماده در موارد متعدد و بهبود مشکلات ناهنجاری ها و بیماری های زیر کاربرد دارد.

   ضد سرطان| تقویت سیستم ایمنی| تقویت قوه جنسی| بهبود علائم یائسگی| درمان سندرم پیش از قاعدگی | التیام زخم | کمک به کاهش اثرات زیانبار دیابت نوع 2

   ناموجودSold out
   230,000 تومان
   ژله رویال یا ژله شاهانه هدیه اسثتنایی طبیعت برای ایجاد طراوت و جوانی برای شما غذای ملکه، تقویت جنسی و همچنین کاهش اثرات تومورهای سرطانی از جمله خواص استثنایی آن است. ژل رویال تازه  با 60 تا 70 %رطوبت 16-12 % پروتئین...
  • به دانشنامه هانی هاب خوش آمدید

   هانی هاب به روز، مدرن و همگام با تغییرات دنیای دانش عسل شناسی، زنبورداری، فضایی را برای شما فراهم می کند تا جدیدترین و به روز ترین مقالات علمی را بخوانید. شما در هانی هاب به اخبار، مقالات پژوهشی، خلاصه مقالات، ترجمه مقالات، عسل درمانی و خواص انواع عسل دسترسی خواهید داشت.

   خواندن مقالات بیشتر

   Panda theme

   عسل درمانی یکی از شاخه های جذاب پزشکی است. با شیوع بیماری کووید 19 تمام توجهات به سمت ترکیباتی که بتوانند بدن را در مواجهه با این ویروس خطرناک قوی تر کرده و سیستم ایمنی را تقویت نماید جلب شد. عسل یکی از آن ترکیبات است که برای آن هایی که از شر این بیماری خلاص شده اند معجزه گری بود که آن ها را از مهلکه مرگ و بیماری های دیگر پسا کرونا نجات داده است. عسل های مختلف خواص درمانی متفاوتی دارند در این بخش شما می توانید به خواص دارویی و درمانی عسل های مختلف مستند به مقالات علمی و تجربیات پزشکان در سرتاسر دنیا دست یابید. 

   توصیه می کنیم این مطالب را از دست ندهید. بیشتر بخوانیم.

   Panda theme

   ما در هانی هاب به دنبال ارائه مقالات جدید و به روز دنیای عسل هستیم. هانی پدیا با الهام از طبیعت شفاف، پاک و بدون جانبداری تجاری خواهد بود. علاقمندان و محققین و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را در این سایت به نام خود منتشر نمایند. منتظر شما هستیم. بیشتر بخوانیم

  • خدمات مشتریان

   ما ضمن ارائه خدمات متفاوت و محصولات با بهای مناسب، صادقانه در خدمت مشتریان عزیز هستیم. ما سایتی را فراهم کرده ایم که ضمن داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت، پرداخت امن را بر بستر شبکه بانکی کشور فراهم کرده ایم. بخش رسیدگی به درخواست و انتقادات شما مسئول رسیدگی به درخواست و شکایات شماست.

   • Panda theme

    محصولات پر طرفدار ما محصولاتی هستند که مشتریان ما سفارش خود را چندباره تکرار کرده اند. سفارشی که پس از هر خرید مجددا تجدید سفارش شده است. عسل زرین، زعفران و گشنیز از عسل هایی بوده است که در بیشترین فروش را داشته اند.

    این عسل ها را از دست ندهید. خرید عسل زرینخرید عسل زعفران | خرید عسل گشنیز

    Panda theme

    ژله رویال ترکیب عجیبی است که خواص آن با مقدار کم مصرف آن فوق العاده است. محصولی که در بیماران سرطانی به کار گرفته شده و مفید واقع شده است و ترکیبی که برای تقویت قوای جسمی و جنسی استفاده می شود. 

    خرید ژله رویال

   یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد مورد علاقه ایجاد کنید.

   ورود به حساب کاربری

   یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست های علاقه ایجاد کنید.

   ورود به حساب کاربری